Moje przemyślenia

Co to jest Samsung Overachiever i do czego służy?

TP
Tomasz Popielarczyk
26

Na stronie Samsunga pojawiła się prezentacja ciekawego urządzenia o nazwie Overachiever. Producent nie podał jeszcze żadnych szczegółów dotyczących gadżetu. Nie wiemy zatem do czego będzie służył i co robił? Można jednak snuć już pewne domysły! Umieszczona na witrynie producenta grafika przedstaw...

Na stronie Samsunga pojawiła się prezentacja ciekawego urządzenia o nazwie Overachiever. Producent nie podał jeszcze żadnych szczegółów dotyczących gadżetu. Nie wiemy zatem do czego będzie służył i co robił? Można jednak snuć już pewne domysły!

Umieszczona na witrynie producenta grafika przedstawia podłużne urządzenie z diodką i logiem producenta. W tle natomiast widać samochód rajdowy z minionej epoki, co pozwala sądzić, że zapowiadany gadżet będzie... szybki. Nasuwa się jednak pytanie - w czym?

Co prawda możemy się tylko domyślać, co tym razem przygotował koreański koncern. Ale po kształcie urządzenia widać, że raczej nie będzie smartfonem, ani tym bardziej tabletem. Bardziej przypomina on bowiem modem 4G, który mógłby wspierać transmisję danych w technologii LTE (na co wskazywałby ten szybki samochód w tle). Za tą teorią przemawia również dioda sygnalizująca  prawdopodobnie zasięg sieci.

Trzeba przyznać, ze Samsung potrafi budować tajemniczą atmosferę wokół swoich premier. Jeszcze nie tak dawno po sieci krążyła nazwa "Galaxy Note" i wszyscy się zastanawiali do jakiego gadżetu będzie ona należała. Overachiever może być ciekawą pozycją w portfolio producenta, który do tej pory raczej nie słynął z produkcji modemów bezprzewodowych. Chyba, że się mylę, a zaprezentowane urządzenie ma być w istocie czymś zupełnie innym. Tylko w takim razie czym?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

gadżetyMobileLTESamsung