Apple

Co można zrobić z TouchBarem w Macbooku Pro? Zagrać w Dooma! [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Co można zrobić z TouchBarem w Macbooku Pro? Zagrać w Dooma! [prasówka]
7

Dla jednych Touch Bar w nowych Macbookach Pro to bezużyteczny dodatek. Dla innych - okazja do wykazania się kreatywnością.

Doom na TouchBarze w Macbooku Pro

Doom jest jedną z tych gier, której nikomu chyba przedstawiać nie trzeba. Pamiętam dziesiątki newsów o tym, że grę uruchomiono na kalkulatorze, frytkownicy, pralce itp. (żart!) Teraz platformą dla Dooma stał się... dotykowy pasek w nowych Macbookach Pro. Zresztą sami zobaczcie to na wideo - efekt jest piorunujący.

LG G5 z Androidem Nougat

Klienci sieci Sprint posiadający LG G5 otrzymują już aktualizacje do Androida 7.0 Nougat. Aktualizacja waży 1,3 GB i nosi oznaczenie LS992ZV8. Z bardziej widocznych różnic warto wymienić zupełnie przebudowany pasek stanu, a także możliwość zmiany DPI. Póki co nic nie wiemy o aktualizacji smartfona w innych sieciach i regionach, ale powinno to nastąpić w ciągu nadchodzących tygodni.

Moto Z też

Aktualizację otrzymuje również Moto Z i również póki co dotyczy to rynku amerykańskiego (a konkretnie modeli z sieci Verizon). Producent zapewnia jednak, że w nadchodzących tygodniach nowa wersja zostanie udostępniona na całym świecie. Smartfony Moto są znane z tego, że pracują pod kontrolą czystego Androida, a więc ich aktualizacje zawsze przebiegają szybko i sprawnie.

Naklejki w Uberze

Uber testuje ciekawą funkcję, w ramach której użytkownicy mogą dziękować swoim kierowcom za przejazd za pomocą naklejek. Znaczki graficzne mają symbolizować m.in. świetną obsługę, czyste wnętrze samochodu, dobrą muzykę itd. Będą to zatem swoiste komplementy jakie w subtelny sposób może otrzymać kierowca, co go w teorii powinno zmotywować do oferowania wysokiej jakości usług.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu