Mobile

Chyba wiemy jak wygląda nowa Moto X. Flagowiec Motoroli zapowiada się ciekawie (aktualizacja)

Konrad Kozłowski
Chyba wiemy jak wygląda nowa Moto X. Flagowiec Motoroli zapowiada się ciekawie (aktualizacja)
14

Czy wyczekuję kolejnej generacji Moto X z wypiekami na twarzy? Raczej nie, z wersją z 2014 roku współpracuje mi się wyśmienicie. Dodam, że istnieje pewien jeden mankament, którego usunięcia oczekuję od Motoroli i gdyby tak się stało Moto X stanie się smartfonem wręcz rewelacyjnym. A co zdradzają zdj...

Czy wyczekuję kolejnej generacji Moto X z wypiekami na twarzy? Raczej nie, z wersją z 2014 roku współpracuje mi się wyśmienicie. Dodam, że istnieje pewien jeden mankament, którego usunięcia oczekuję od Motoroli i gdyby tak się stało Moto X stanie się smartfonem wręcz rewelacyjnym. A co zdradzają zdjęcia nowej Moto X?

Tak naprawdę nie jesteśmy pewni czy zdjęcia, które przedostały się do sieci rzeczywiście przedstawiają nadchodzącą generację Motoroli Moto X, ale stopień prawdopodobieństwa jest niezwykle wysoki. Wskazują na to zmiany widoczne na przednim i tylnym panelu obudowy. Dodatkowy element na tylnej pokrywie zgadza się ze zmianami nadchodzącymi w kolejnej wersji Moto G, zaś przód urządzenia zdaje się posiadać większy ekran, również kosztem bocznych ramek, które i tak w poprzedniej Moto X są dość wąskie.

Nikogo nie powinna jednak zaskoczyć obecność diody doświetlającej zaraz obok... przedniej kamery. Producenci nie tylko wyposażają już swoje smartfony w zdecydowanie lepsze aparaty na froncie urządzenia, ale idą nawet o krok dalej umożliwiając użytkownikom doświetlić wykonywane zdjęcia. Nastała era zdjęć selfie i trzeba się z tym pogodzić. A ja tylko dodam od siebie, że choć nie pstrykam tego typu fotek zbyt często, to wyglą na to że, Motoroli udało się skutecznie zamaskować obecność wspomnianej diody na tyle, że jej obecność nie razi w oczy, gdy patrzymy na przedni panel.

Czy tym razem Motorola faktycznie wyposaży swojego flagowca w głośniki stereo? Za tym oczywiście przemawiają otwory nad i pod ekranem, ale przecież dokładnie ta sama sytuacja dotyczyła poprzedniej generacji telefonu, gdzie znajdował się tylko jeden głośnik. Wyraźnie widać jednak zmianę w przypadku diod przy głównym aparacie - Motorola zrezygnowała z pierścienia, którym chwalono się przy okazji premiery Moto X w 2014 roku. Najprawdopodobniej producent zdecyduje się na klasyczne rozwiązanie i po prostu zamieści podwójne diody w okolicach kamery.

Można powiedzieć, że dysponujemy już niemal pełnym obrazem tego, czym Motorola będzie chciała nas w tym roku zaskoczyć. Poznaliśmy prawdopodobną specyfikację Moto X 3. generacji oraz jej wygląd, więc będąc okrutnym powiedziałbym, że Motorola musi, ale to musi mieć jeszcze jakiegoś asa w rękawie w dniu premiery, by debiut flagowca nie okazał się rozczarowaniem. Co do kwestii dodatkowych funkcji w oprogramowaniu byłbym spokojny, ale liczę też na ciekawe nowinki w sprzęcie. Zbyt dużo oczekuję?

Aktualizacja Poznaliśmy także wygląd nowej Moto X w wersji biało-złotej:

Źródło: AndroidPolice.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MobileMotorolaMoto XSmartfony