Felietony

Chcesz się nauczyć grać w League of Legends? Mamy dla Ciebie poradnik

Grzegorz Marczak
Chcesz się nauczyć grać w League of Legends? Mamy dla Ciebie poradnik
16

Widzieliście zdjęcia z Intel Extreme Masters i stwierdziliście, że e-sport to coś dużego? Wchodząc na Twitch.tv zastanawiacie się „Jak to możliwe, że setki tysięcy osób śledzi mecze w grę komputerową”? A może Wasi znajomi ciągle gadają o meczach League of Legends i chcielibyście móc z nimi porozmawi...

Widzieliście zdjęcia z Intel Extreme Masters i stwierdziliście, że e-sport to coś dużego? Wchodząc na Twitch.tv zastanawiacie się „Jak to możliwe, że setki tysięcy osób śledzi mecze w grę komputerową”? A może Wasi znajomi ciągle gadają o meczach League of Legends i chcielibyście móc z nimi porozmawiać? Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedzieliście sobie twierdząco, to ten poradnik jest dla Was. Zestaw startowy dla osób, które chcą zacząć grać, bądź oglądać League of Legends.

Zacznijmy od podstaw. Czym jest League of Legends? Na pierwszy rzut oka zupełnym chaosem – coś miga, lata, postaci biegają, kolory świecą, wybuchy zakrzywiają czasoprzestrzeń, ludzie krzyczą. Cuda na kiju.

Znasz absolutne podstawy? Jeżeli tak, pomiń kilka następnych akapitów.

Czytaj całość na niezgrani.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

League of Legends