Gry

Humble Capcom Rising Bundle - wiele świetnych gier za bardzo małe pieniądze

PW
Paweł Winiarski
18

Humble Capcom Rising BundleHumble to 10 gier Capcom w bardzo atrakcyjnych cenach. Warto rzucić okiem, bo to fajna okazja by zapoznać się z ciekawymi produkcjami.

Co kupimy w Humble Capcom Rising Bundle?

Progi wpłat są trzy i wyglądają następująco:

1 dolar

Jeśli zdecydujecie się zapłacić 1 dolara, otrzymacie klucze do trzech gier - Strider, Umbrella Corps i DmC: Devil May Cry

średnia wpłata - na chwilę obecną około 7 dolarów

Jeśli zdecydujecie się zapłacić średnią (cały czas zmieniającą się) kwotę, czekają na Was klucze do: Strider, Umbrella Corps i DmC: Devil May Cry, Umbrella Corps Deluxe Edition Upgrade Pack, Dead Rising 2: Off the Record, Resident Evil HD, Resident Evil 0 HD i Resident Evil 6.

12 dolarów

Najwyższy próg to natomiast klucze do: Strider, Umbrella Corps i DmC: Devil May Cry, Umbrella Corps Deluxe Edition Upgrade Pack, Dead Rising 2: Off the Record, Resident Evil HD, Resident Evil 0 HD, Resident Evil 6, Dead Rising 2 i Dead Rising 3: Apocalypse Edition.

Jak sami więc widzicie, niezależnie od wpłaconej kwoty czeka Was sporo zabawy. Chciałem napisać, który z tych tytułów polecam, ale tak naprawdę polecam wszystkie - szczególnie jeśli spojrzeć na cenę, jaką trzeba za nie zapłacić. W zasadzie jedynym problemem może być czas, bo jego niestety w paczkach Humble Bundle nie dodaje, a w zasadzie każda z zaproponowanych gier to wiele godzin zabawy. Nie, no dobrze - Resident Evil 6/10 i nie bójmy się o tym mówić, ale za takie pieniądze głupio tej produkcji nie sprawdzić i nie ocenić samemu.

Oczywiście tak jak to zawsze w przypadku akcji Humble Budle, również tym razem możecie zdecydować o tym na jakie cele zostaną przeznaczone wpłacone przez Was środki. Możecie je na przykład w całości lub w części przeznaczyć na cele charytatywne, do czego oczywiście gorąco zachęcam. Akcja będzie trwać 2 tygodnie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: