VOD

CANAL+ kwiecień 2024 - nowości. Pełna lista premier: nowe filmy i seriale

Konrad Kozłowski
CANAL+ kwiecień 2024 - nowości. Pełna lista premier: nowe filmy i seriale
2

Jakie nowości zobaczymy w kwietniu na CANAL+? Oto lista nowych filmów i seriali, które pojawią się na platformie - wśród nich "Mizantrop", "Diabelska jazda", "Hipnoza" i 2. sezon "Vigil".

Jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji jest polski film "Święto Ognia" autorstwa Kingi Dębskiej. To historia o rodzinie, marzeniach i radości życia - główną bohaterką jest dwudziestoletnia Anastazja, która mimo porażenia mózgowego nie traci pogody ducha. Jej życie zmienia się, gdy do ich życia wkracza sąsiadka Józefina, co prowadzi do odkrycia długo skrywanych rodzinnych tajemnic. "Pora Odkupienia" może przyciągnąć Waszą uwagę przedstawiając historię Antona, głównego egzekutora mafii, który postanawia wyjść z ukrycia, gdy odkrywa, że jego szefowa zajmuje się handlem kobietami. To mroczna opowieść o walce dobra ze złem.

Co nowego na CANAL+ online - premiery w kwietniu

W filmie "Mizantrop" przenosimy się do Baltimore, gdzie młoda policjantka o wyjątkowo trudnym charakterze, Eleanor Falco, prowadzi dochodzenie w sprawie seryjnego mordercy. Wygląda na to, że to trzymająca w napięciu produkcja: Damiána Szifróna potrafi zaskakiwać widza kolejnymi zwrotami akcji i przekonująco ukazać, jak policjantka próbuje odkryć motywacje zabójcy. Nie mniej intrygująco zapowiada się film "Hipnoza", w którym detektyw Danny Rourke (Ben Affleck) bada tajemnicę związaną z zaginięciem swojej córki. Zagłębiając się w świat iluzji i hipnozy, stawia wszystko na jedną kartę, by odnaleźć odpowiedzi na pytania, które dręczą go od lat. Z kolei "Diabelska Jazda" to kolejna produkcja, która zapewni dawkę mocnych wrażeń. Nicolas Cage wciela się w pasażera, który porywa przypadkowego kierowcę, rozpoczynając morderczą walkę o przetrwanie.

Wśród serialowych nowości kwietnia warto zwrócić uwagę na "Brygadę", gdzie Saïd zostaje szefem elitarnej jednostki B.R.I., stając w obliczu wojny gangów związanych z policją. To serial kryminalny wciągający widza w świat przestępczości zorganizowanej i walki o przetrwanie. Nie brakuje także dawnych ulubieńców publiczności, jak "Granica Zbrodni 3", gdzie inspektorzy Ellie Stocker i Gedeon Winter muszą połączyć siły, by wyjaśnić mroczne wydarzenia na granicy niemiecko-austriackiej. Jednak to nie koniec emocji, gdyż "Vigil 2" przenosi nas w kolejną tajemniczą podróż, tym razem w plenery Bliskiego Wschodu. Amy Silvia prowadzi śledztwo w sprawie nieudanego testu broni, co prowadzi do kolejnych zagadek i niebezpieczeństw.

Pełna lista nowości CANAL+ online kwiecień 2024

 • ŚWIĘTO OGNIA, 1 kwietnia (poniedziałek) - Film o rodzinie, marzeniach i radości życia, gdzie przebojowa sąsiadka zmienia losy trójki bohaterów.
 • BRYGADA, 5 kwietnia (piątek) - Serial kryminalny o elitarnym oddziale policji walczącym z przestępczością zorganizowaną w Paryżu.
 • MIZANTROP, 6 kwietnia (sobota) - Trzymający w napięciu kryminał o młodej policjantce tropiącej seryjnego mordercę w Baltimore.
 • MIAŁO CIĘ NIE BYĆ, 13 kwietnia (sobota) - Komedio-dramat o ojcu, który postanawia pomóc nastolatce w nieoczekiwanej ciąży.
 • EGZORCYZMY SIOSTRY ANN, 20 kwietnia (sobota) - Przerażający horror o siostrze Ann, która staje do walki z demonami.
 • HIPNOZA, 27 kwietnia (sobota) - Thriller sci-fi o detektywie biorącym udział w tajnym rządowym programie w poszukiwaniu swojej zaginionej córki.
 • GRANICA ZBRODNI 3, 1 kwietnia (poniedziałek) - Trzeci sezon niemieckiego serialu kryminalnego osadzonego w górskiej granicy między Niemcami a Austrią.
 • CAUGH*T, 3 kwietnia (środa) - Komediowy serial o australijskich żołnierzach, którzy zostają porwani i stają się viralowymi gwiazdami internetu.
 • DYŻUR, 20 kwietnia (wtorek) - Serial medyczny opowiadający o położnej Ella i jej dramatycznych codziennych wyzwaniach w miejscowym szpitalu.
 • VIGIL 2, 24 kwietnia (środa) - Drugi sezon serialu kryminalnego, który przenosi nas z wnętrz łodzi podwodnych do Bliskiego Wschodu.
 • STANLEY TUCCI. W POSZUKIWANIU WŁOSKICH SMAKÓW sezony 1 i 2, 2 kwietnia (wtorek) - Seria dokumentalna, w której Stanley Tucci odkrywa włoską kuchnię w każdym z dwudziestu regionów Włoch.
 • PIERWSZY DZIEŃ MOJEGO ŻYCIA, 2 kwietnia (wtorek) - Film o grupie osób planujących samobójstwo, którzy otrzymują szansę na obserwowanie swojego życia bez nich przez tydzień.
 • PORA ODKUPIENIA, 4 kwietnia (czwartek) - Thriller z Nicolasem Cage'em w roli głównej, gdzie pasażer porywa kierowcę i rozpoczyna się mordercza walka o przetrwanie.
 • DIABELSKA JAZDA, 11 kwietnia (czwartek) - Mocny thriller z Nicolasem Cage'em w roli głównej, gdzie nieznajomy trzyma kierowcę na muszce, podróżując przez piekielne wydarzenia.
 • GOLDA, 20 kwietnia (sobota) - Biograficzny film o "Żelaznej Damie Izraela" Goldzie Meir w trakcie wojny Jom Kipur.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu