VOD

Na tę scenę w kultowym serialu czekają fani! Jest zdjęcie!

Daniel Wójcik
Na tę scenę w kultowym serialu czekają fani! Jest zdjęcie!
2

Na tę scenę w uniwersum "Teorii wielkiego podrywu" wielu czekało. Nareszcie wiemy, jak będzie wyglądał ślub pary bohaterów, która doczeka się wkrótce swojego własnego serialu!

Emitowany jest właśnie ostatni, siódmy, sezon serialu "Młody Sheldon". Serial budzi ogrom emocji, a mimo że wciąż trwa — już teraz zapowiedziano kolejny spin-off w tamtejszym uniwersum. Ten ma skupiać się na opowieści o Georgim i Mandy, którzy to w ostatnim czasie nieco kradną scenę innym bohaterom.

Ale kiedy mowa o Georgim i Mandy, cały czas pojawia się pytanie o ich ślub. Wiedzieliśmy od jakiegoś czasu, że będziemy jego świadkiem w "Młodym Sheldonie". Teraz jednak wiemy już kiedy można się go spodziewać!

Ślub Georgiego i Mandy w "Młodym Sheldonie" już w siódmym odcinku!

Scena ślubu Georgiego i Mandy została zapowiedziana już jakiś czas temu. Para bohaterów jest lubiana przez widzów, a ci... zastanawiają się jak może wyglądać scena ich ślubu. Już wiemy jak para wypadnie przed ołtarzem — wszyko to za sprawą serwisu People, który zamieścił fotografię z 7 odcinka ostatniego sezonu! I wbrew oczekiwaniom wielu widzów: nie ma tam żadnych odświętnych ubrań, nie ma uroczystej sukni ślubnej. I jak widać — są przedstawiciele obu rodzin.

Odcinek trafi na ekrany amerykańskiej stacji za niespełna dwa tygodnie — 11 kwietnia. W Polsce będzie oficjalnie dostępny 17 kwietnia.. To bez wątpienia dobra przystawka przed zupełnie nowym serialem, który skupiać się będzie na tej właśnie parze.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news