Ebook

Bonusy w BookRage - gratka dla fanów Sherlocka!

Marcin M. Drews
Bonusy w BookRage - gratka dla fanów Sherlocka!
3

Dziś kończy się dziewiąta edycja BookRage, skupiająca się na kryminałach i sensacji. W związku z tym organizatorzy dorzucili do zestawu bonusowe książki i ogłosili cele sprzedażowe - dodatkowe pozycje, które otrzymają wszyscy kupujący, jeśli osiągnięta zostanie liczba 1600 sprzedanych pakietów. Oczy...

Dziś kończy się dziewiąta edycja BookRage, skupiająca się na kryminałach i sensacji. W związku z tym organizatorzy dorzucili do zestawu bonusowe książki i ogłosili cele sprzedażowe - dodatkowe pozycje, które otrzymają wszyscy kupujący, jeśli osiągnięta zostanie liczba 1600 sprzedanych pakietów. Oczywiście bonusowe tytuły mogą pobrać również osoby, które zakupiły pakiet już wcześniej.

Sprzedano już ponad 1200 pakietów, a więc wszyscy, którzy zakupili pakiet, otrzymają książkę "Tajemnicze przygody Sherlocka Holmesa, słynnego ajenta śledczego". To wybór 10 opowiadań anonimowych autorów, które już na początku XX wieku publikowane były w groszowych wydawnictwach w całej Europie. Zbiór zawiera opowiadania tłumaczone jeszcze przed I wojną światową z języka niemieckiego.

Drugi z celów - 1400 sprzedanych pakietów - również został osiągnięty, zatem do zestawu dołączy książka "Ciekawe przygody Sherlocka Holmesa, detektywa genjusza". Tym razem to już rdzennie polskie opowiadania o słynnym detektywie, publikowane pod koniec lat 30. Warto wspomnieć, że w ich treści Sherlock przemierza Albanię z oswojonym lampartem oraz odwiedza Warszawę!

Książka nie jest jeszcze gotowa, bowiem korekta zeskanowanych tekstów sprzed ponad 100 lat i archaicznej ortografii okazała się dość czasochłonna - na pewno przed końcem promocji dołączona zostanie do zestawu dla wszystkich, którzy zakupili pakiet.

Do końca sprzedaży pakietu "Na tropie zbrodni" zostały tylko godziny. Jeśli przez ten czas uda się osiągnąć 1600 sprzedanych paczek, do pakietu zostanie dodany kolejny zbiorek o przygodach Sherlocka Holmesa - "Niesamowite przygody Sherlocka Holmesa, niestrudzonego bojownika sprawiedliwości".

Wcześniej do zestawu trafiły dwie dodatkowe pozycje dla wszystkich kupujących, które wcześniej już gościły w BookRage - "Sherlock Holmes. Apokryfy" samego Arthura Conan Doyle'a w tłumaczeniu Marcelego Szpaka, a także "Sąd nad Antychrystem" Aleksandra Błażejowskiego, polskiego przedwojennego autora kryminałów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Kindleebooke-bookmobibookrage