Gry

Black Friday w Microsoft Store. Przegląd ofert i zniżki na gry na konsolach Xbox

Piotr Kurek
0

Tradycyjnie, jak co roku, Microsoft Store świętuje Black Friday tydzień wcześniej. W sklepie wystartowała promocja na cyfrowe gry. Największe hity i mniej znane tytuły kupicie teraz w niższych cenach.

Black Friday w tym roku przypada 25 listopada, ale nie przeszkadza to sklepom w przyciąganiu klientów znacznie wcześniej. Amazon oferuje klientom cały tydzień promocji wraz z dodatkowymi dniami zahaczającymi o tzw. Cyber Monday. Tydzień promocji oferuje również Microsoft. Firma zaprasza do swojego cyfrowego sklepu kusząc promocjami i przecenami na najciekawsze tytuły na konsole Xbox.

Microsoft Store świętuje Black Friday do 30 listopada. W tym roku promocja została podzielona na trzy sekcje: Wszystkie gry Xbox, Premiery i Najczęściej rozgrywane. W każdej z nich znajdziecie tytuły od popularnych studiów i wydawców, największe hity, i nieco mniej znane gry niezależne - w każdej kategorii i dla każdej grupy wiekowej.

Wśród przecenionych tytułów znajdziecie m.in. FIFA 23 w wersji Xbox Series X|S za 209,94 zł i w wersji na Xbox One za 179,94 zł, Rycerze Gotham - gra, która swoją premierę miała kilka tygodni temu przeceniona już została do 191,40 zł. Jest też pakiet kooperacyjnych gier od studia Hazelight. A WAY OUT oraz świetne IT TAKES TWO zdobyć można za 89,06 zł. Za zestaw dwóch gier Marvel: Strażnicy Galaktyki + Marvel’s Avengers: Zestaw Deluxe zapłacicie 152,70 zł - dla samych Strażników Galaktyki warto. Nie brakuje też serii Assassin's Creed. Assassin's Creed Origins w edycji Gold ze wszystkimi dodatkami kosztuje w promocji 103,74 zł.

Black Friday w Microsoft Store. Przegląd ofert i zniżki na gry

Najnowszą odsłonę Assassin's Creed Valhalla Complete Edition przeceniono do 208,24 zł. Za pakiet trzech gier: Origins, Odyssey i Valhalla w podstawowych wersjach zapłacić trzeba 239,99 zł. Wśród przecenionych tytułów nie mogło zabraknąć gier polskich studiów. Tradycyjnie, największym zainteresowaniem cieszyć się będzie Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępny za 25,99 zł. Decydując się na Edycję Gry Roku z wszystkimi dodatkami cena ta wzrasta do 39,99 zł. Dying Light 2: Stay Human kupicie za 134,99 zł. Jest też Cyberpunk 2077, którego można kupić za 134,99 zł.

Gier jest naprawdę sporo. Na stronach sklepu Microsoft Store widnieje informacja o przecenie ponad 900 tytułów. Na szczęście można skorzystać z wyszukiwarki lub wygodnych filtrów, które pomogą w znalezieniu interesującej pozycji. Pełna lista gier i szczegóły promocji dostępne są pod tym linkiem.

Na chwilę obecną nie mamy żadnych informacji czy z okazji zbliżającego się Black Friday Microsoft wprowadzi promocje na Xbox Game Pass Ultimate - usługę abonamentową dającą dostęp do ogromnego katalogu gier na obecną i poprzednie generacje konsol i komputery PC, możliwość grania w chmurze (także na urządzeniach mobilnych), gry Xbox Game Studios dostępne już w dniu premiery i katalog EA Play zawierający najlepsze tytuły Electronic Arts na konsolę i komputer. Choć stale obowiązuje promocja na pierwszy miesiąc za 4 zł dla nowych użytkowników, w latach poprzednich za 4 zł otrzymywaliśmy 3 miesiące dostępu do Game Pass Ultimate - być może Microsoft wystartuje z podobną promocją w okolicach Świąt Bożego Narodzenia.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu