Polska

Zapraszamy na prawdziwy Black Friday na Antyweb - sprawdzamy wszystkie promocje

Grzegorz Marczak
Zapraszamy na prawdziwy Black Friday na Antyweb - sprawdzamy wszystkie promocje
5

Black Friday miał być świętem dla konsumentów. Jeden dzień, w którym wszystkie sklepy oferują nam szalone przeceny. Jak jest naprawdę sami wiemy. Na ZeroPLN sprawdzamy każdą cenę przed rekomendowaniem produktu czytelnikom.

W Black Friday bardzo łatwo można dać się złapać na ofertę z upustem, który tak naprawdę upustem nie jest. Wszyscy wiemy jak to działa. Ceny przed upustem nagle rosną tylko po to, aby cena po upuście wydawała się jeszcze bardziej atrakcyjna.

W tym roku na ZeroPLN (nasz serwis z promocjami), postanowiliśmy zrobić nieco inną wersję Black Friday. Umieszczamy w naszym serwisie tylko sprawdzone promocje. Staramy się więc sprawdzić ceny przed Black Friday i dopiero na tej podstawie rekomendować czytelnikom dany produkt. Skupiamy się oczywiście tylko na promocjach związanych z produktami technologicznymi. Jak jednak przeczytałem ostatnio w raporcie Allegro, to właśnie tego typu produkty są najczęściej oczekiwanym prezentem wśród Polaków.

Przez cały dzień 4 redaktorów będzie czuwać nad tym, aby umieszczane na ZeroPLN promocje, były naprawdę atrakcyjne. Nie będzie to więc nieprzerwany strumień newsów o super cenach, będzie to natomiast zestawienie produktów, których ceny są faktycznie atrakcyjne.

Jeżeli znajdziecie inne, interesujące akcje i promocje, zachęcamy Was do podsyłania ich. Ciągle aktualizujemy nasz katalog i szukamy nowych promocji. Im więcej ich wspólnie znajdziemy, tym więcej osób być może przedwcześnie sprawi sobie lub bliskim świąteczne prezenty.

Pozdrawiam wszystkich zakupowiczów i życzę udanych łowów!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu