26

Biura Google we Wrocławiu od środka [galeria zdjęć]

Biura Google obrosły już w legendę, jeszcze kilka lat temu mogliśmy podziwiać warunki, w jakich pracują zatrudnieni tam ludzie tylko za granicą. Od jakiegoś czasu z dogodności tych mogą korzystać i polscy pracownicy. Pierwszą taką zajawkę prezentowaliśmy Wam prawie dwa lata temu, filmikiem z biura w Krakowie. Dziś Google Polska udostępniło zdjęcia z biur we […]

Biura Google obrosły już w legendę, jeszcze kilka lat temu mogliśmy podziwiać warunki, w jakich pracują zatrudnieni tam ludzie tylko za granicą. Od jakiegoś czasu z dogodności tych mogą korzystać i polscy pracownicy. Pierwszą taką zajawkę prezentowaliśmy Wam prawie dwa lata temu, filmikiem z biura w Krakowie.

Dziś Google Polska udostępniło zdjęcia z biur we Wrocławiu, muszę przyznać, że robią wrażenie. Świetnie rozwiązane zostały oznaczenia toalet, osobiście zawsze mam problemy z tymi standardowymi:). Zapraszam do wspólnego oglądania i podziwiania, można pozazdrościć takich warunków, jeszcze długo nie wydaje mi się, aby było to u nas standardem.

3

5

7

13

14

30

36

37

31

34

Cała galeria dostępna na profilu Google Polska.

No a tu lista ofert pracy w powyższym biurze Google:)