Polska

Nowa aplikacja Biedronka. Zapomnij o karcie Moja Biedronka, wystarczy apka.

Piotr Kurek
Nowa aplikacja Biedronka. Zapomnij o karcie Moja Biedronka, wystarczy apka.
14

Karty lojalnościowe do popularnych sieci sklepów to nie tylko nagrody. To przede wszystkim zniżki i oferty specjalne na wybrane produkty. Plastikowe karty odchodzą jednak do lamusa. Posiadasz kartę Moja Biedronka? Zostaw ją w domu. Już niedługo wystarczy aplikacja mobilna.

Na zakupy chodzę bez portfela. Płacę za nie zbliżeniowo telefonem lub zegarkiem. Gotówkę noszę bardzo rzadko, a problemów z płatnościami nie miałem nigdy. Także z kart lojalnościowych korzystam cyfrowo. Wybierając się na zakupy do Biedronki zawsze zapominam swojej plastikowej karty. I gdyby nie możliwość wpisania na kasie samoobsługowej numeru telefonu, niektóre promocje przeszłyby mi koło nosa. To zmieni się już w przyszłym tygodniu. Jeśli podobnie jak ja, nie nosisz ze sobą plastikowych kart, to już niedługo wystarczy tylko aplikacja mobilna Biedronki.

Biedronka z odświeżoną aplikacją mobilną. Zmiany już niedługo

Aplikacja Moja Biedronka, dostępna obecnie w App Store i Google Play, swoje czasy świetności ma dawno za sobą. Wersja na iOS nie była aktualizowana od dwóch lat. I na niewiele się obecnie zdaje. Za jej pomocą można sprawdzić ofertę sklepu, odszukać lokalizację najbliższej Biedronki, stworzyć listę zakupów, przejrzeć przepisy i zrobić listę zakupów. Aplikacja nie pozwala nawet dodać cyfrowej wersji karty lojalnościowej. To zmieni się wkrótce. Sieć sklepów zapowiada odświeżoną apkę, w której oprócz cyfrowej karty, na klientów czeka sporo atrakcji.

Choć na stronach Biedronki ciężko doszukać się informacji na temat zmian w programie Moja Biedronka oraz wzmianek o nowej aplikacji mobilnej, wiele można dowiedzieć się z regulaminu, który zacznie obowiązywać już od przyszłego tygodnia. Jeśli korzystasz z programu lojalnościowego popularnej sieci, z pewnością dostałeś już wiadomość e-mail zwiastującą zmiany. A w niej, oprócz informacji o zmianach w polityce prywatności, znalazły się odniesienia do nowych warunków aktywacji nowej karty i zapowiedź uruchomienia całkowicie odmienionej aplikacji mobilnej.

Biedronka. Nowa aplikacja mobilna już niedługo

Oprócz założenia konta lub zalogowania się na istniejące i sprawdzenia lokalizacji sklepów sieci Biedronka, nowa aplikacja mobilna pozwoli na dużo więcej:

  • Po wybraniu sklepu można sprawdzić ceny i dostępność wybranych produktów
  • Pojawią się spersonalizowane oferty na podstawie dotychczasowych zakupów. Dostępne one będą jedynie z poziomu aplikacji
  • Każdego dnia pojawi się możliwość odkrycia oferty specjalnej
  • Skaner cen pozwoli szybko sprawdzić ile kosztuje dany produkt - bez konieczności chodzenia po sklepie i szukania urządzenia skanującego
  • Cyfrowa karta Moja Biedronka z kodem QR, który wystarczy zeskanować w kasie samoobsługowej lub okazać w kasie tradycyjnej
  • BLIK bez kodu. Biedronka ma być pierwszym stacjonarnym sklepem, w którym można płacić za zakupy jeszcze szybciej
  • W aplikacji od razu będzie można sprawdzić szczegóły transakcji wraz ze wszystkimi naliczonymi rabatami.

Na chwilę obecną nowa aplikacja Biedronki dostępna jest na smartfonach z Androidem w sklepie Google Play - w ramach wcześniejszego dostępu. Nie warto jej jednak pobierać. Bez udziału w testach, nie można się zalogować ani stworzyć nowego konta. Pełna jej wersja, także na iOS, powinna pojawić się w przyszłym tygodniu. Niewykluczone, że stanie się to w środę, 18 maja. To właśnie od tego dnia wchodzi w życie nowy regulamin.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu