Startups

Bantr - Nowy serwis społecznościowy dla fanów piłki nożnej

GU
Grzegorz Ułan
15

W dniu dzisiejszym mamy nie lada gratkę dla prawdziwych kibiców piłki nożnej. Startuje właśnie nowy serwis społecznościowy Bantr, skupiony na początek wokół drużyn, występujących w czterech angielskich ligach piłkarskich. Premier League, Championship, League 1 oraz League 2. Premiera nowego serwisu...

W dniu dzisiejszym mamy nie lada gratkę dla prawdziwych kibiców piłki nożnej. Startuje właśnie nowy serwis społecznościowy Bantr, skupiony na początek wokół drużyn, występujących w czterech angielskich ligach piłkarskich. Premier League, Championship, League 1 oraz League 2.
Premiera nowego serwisu zbiegła się z dzisiejszym meczem Pucharu Angli o Tarczę Wspólnoty: Manchester United-Manchester City.

A więc o co chodzi?
Po założeniu konta proszeni jesteśmy o podanie drużyny, którą będziemy wspierać podczas meczów. W trakcie sezonu można zmienić drużynę. Pokazywać to będzie jak dużym wsparciem cieszy się dana drużyna w danym momencie.

Przed każdym meczem wybieramy w jaki sposób śledzimy jego przebieg. W telewizji, na żywo, online czy też w radio.
Pokazywane to jest w trakcie jako statystyki, ilu fanów i jak śledzi przebieg danego spotkania. Tak samo ilu fanów występujących drużyn oraz ilu neutralnych jest obecnych podczas danego meczu.
W czasie trwania spotkania można dyskutować z innymi fanami na temat przeprowadzanych właśnie akcji, które na bieżąco są aktualizowane. Możemy również obstawiać jaka drużyna wygra, która przegra czy może mecz zakończy się remisem.

Z innych funkcji należy wymienić, iż swoją aktywnością, na przykład poprzez dodawanie komentarzy, zdobywamy punkty. Osoba z największą ilością punktów staje się przewodniczącym danej społeczności fanów.

Twórcy serwisu zastrzegają, iż mają w przygotowaniu wiele innych funkcji, które będą systematycznie wdrażać. Tak samo jak rozszerzać społeczność fanów o inne europejskie ligi. Planują również wprowadzenie do swojego portalu w przyszłości, innych dyscyplin sportu.

Jako wieloletni fan Chelsea FC dzisiejszy mecz będę oglądał neutralnie:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu