Felietony

TechStars - reality show pozujące życie i pracę 11 startupów!

Szymon Barczak
TechStars - reality show pozujące życie i pracę 11 startupów!
3

W telewizji Bloomberg TV już od września emitowany będzie program TechStars. Jest to dokumentalny materiał na temat pracy 11 startupów - ich codziennych zmagań z pisaniem kodu, ale także z rozmów z potencjalnymi klientami czy inwestorami. Program ma na celu przedstawienie wszystkich aspektów związan...

W telewizji Bloomberg TV już od września emitowany będzie program TechStars. Jest to dokumentalny materiał na temat pracy 11 startupów - ich codziennych zmagań z pisaniem kodu, ale także z rozmów z potencjalnymi klientami czy inwestorami. Program ma na celu przedstawienie wszystkich aspektów związanych z formowaniem startupu, o których osoby postronne często nie mają pojęcia. Z pewnością program będzie wartością dodaną dla wszystkich, którzy planują rozpoczęcie pracy nad własnym projektem - będą mogli dowiedzieć się z programu, na jakie trudności powinni się przygotować.

W programie uczestniczyć będzie 11 startupów: OnSwipe, Immersive Labs, Nestio, Veri, ToVieFor, Shelby.tv, RedRover, MigrationBox, CrowdTwist, FriendList i ThinkNear. Brały one udział w programie akceleratora dla startupów, który oferował fundusze i mentoring i to na jego podstawie powstał program telewizyjny - o tym samym tytule.

Emisja pierwszego odcinka będzie miała miejsce już za miesiąc - 13 września. Na obecną chwilę zaplanowanych jest 6 odcinków i od zainteresowania widzów zależeć będzie, czy powstaną kolejne.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu