Bank

Bank Pekao S.A. rozdaje po 200 zł. Wystarczy tylko założyć u nich konto osobiste na selfie

GU
Grzegorz Ułan
6

Bank Pekao poinformował nas o udostępnieniu dla swoich nowych potencjalnych klientów oferty promocyjnej, która przewiduje konkretne korzyści dla klientów, którzy zdecydują się na założenie konta w tym banku.

Sektor bankowy w Polsce jest wysoce konkurencyjny, a Polacy niezbyt skłonni do przenoszenia rachunków pomiędzy bankami, przynajmniej nie w takim zakresie, jak ma to miejsce w przypadku operatorów telekomunikacyjnych. Banki więc muszą inaczej walczyć o nowych klientów.

Bank Pekao wybrał drogę nagradzania nowych klientów, którzy założą rachunek w tym banku konkretną sumą pieniędzy. Warunek jest jeden, muszą założyć konto na selfie, czyli bez wychodzenia z domu i udawania się w tym celu do placówki banku. Możliwość założenia konta w Banku Peakao na selfie udostępniona w kwietniu minionego roku wraz z opcją autoryzacji mobilnej w PeoPay.

Remigiusz Hołdys, dyrektor zarządzający w Pionie Bankowości Detalicznej Banku Pekao S.A.:

- Naszą ambicją jest dostarczanie klientom jak najlepszych rozwiązań. Po zeszłorocznej prezentacji karty rewolucyjnej, która przy płaceniu za granicą daje gwarancje niskich kursów i przyczyniła się do najlepszego kwartału pod względem sprzedaży kont w historii banku, przyszedł czas na ofertę dla oszczędzających. Inspirują nas ludzie, którzy stawiają sobie ambitne cele i „sięgają wyżej”. Taki też jest kolejny bohater naszej nowej kampanii, Sebastian Kawa, który od wielu lat jest w czołówce światowego rankingu pilotów szybowcowych.

Co trzeba zrobić, by zgarnąć 200 zł? Wystarczy, korzystając z aplikacji mobilnej banku PeoPay założyć nowe konto osobiste poprzez selfie, a bank przeleje na nasze konto dokładnie 200 zł. Jeśli jednak zdecydujemy się na wizytę w oddziale banku i tam zdecydujemy się na założenie konta, nagroda wyniesie 100 zł. W obu przypadkach, klienci którzy założą nowe konto osobiste będą mogli też dodatkowo otworzyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3% w skali roku na 4 miesiące do 30 tys. zł., to w przypadku założenia Konta Przekorzystnego oraz do 100 tys. zł. w przypadku Konta Świat Premium.

Z promocji Banku Pekao można skorzystać do 31 marca 2020 r., dostępna ona jest dla nowych klientów oraz obecnych, nieposiadających konta osobistego lub mających nieaktywny rachunek w Pekao.

Źródło: Bank Pekao.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu