Płatności

Bank Pekao rozdaje do 150 zł na zakupy, wystarczy skorzystać z ich aplikacji PeoPay

GU
Grzegorz Ułan
8

Rzadko takie promocje się pojawiają, w których nagradzani są wszyscy klienci, którzy z niej skorzystają - zarówno nowi, jak i obecni. Taką promocję ogłosił właśnie Bank Pekao, tak naprawdę niewiele trzeba zrobić, by zgarnąć nagrodę o wartości 150 zł.

Przede wszystkim nie trzeba polecać do zakładania nowego konta, co bywa trudne, tutaj wystarczy, że dana osoba polecana zainstaluje aplikację PeoPay. W swoim komunikacie Bank Pekao uogólnia kwotę do zgarnięcia, czyli 150 zł, ja zajrzałem do regulaminu promocji i rozbiję to na części składowe.

Promocja skierowana jest zarówno do klientów, którzy nie posiadają jeszcze aplikacji PeoPay, jak i aktualnych użytkowników. Klienci bez aplikacji PeoPay w ramach promocji mogą otrzymać do 150 zł na zakupy do jednego z wybranych sklepów empik.com lub H&M. Wystarczy pobrać aplikację PeoPay, wykonać co najmniej 1 transakcję za minimum 10 zł i polecić aplikację swoim znajomym. Wynagradzane są maksymalnie cztery polecenia. W przypadku warunku wykonania transakcji, klient ma do wyboru trzy możliwości: może zapłacić w sklepie stacjonarnym zbliżeniowo aplikacją PeoPay, skorzystać z płatności Apple Pay lub w Internecie z wykorzystaniem funkcji Masterpass.

I tak, rozbijając klientów na nowych i obecnych, ci pierwsi rzeczywiście mogą wygrać 150 zł na zakupy w wybranym sklepie, wystarczy że zarejestrują się na stronie peopaymasterpass.pl i:

  • zainstalują aplikację PeoPay oraz zalogują się do niej - 25 zł.
  • dokonają jednej transakcji na kwotę minimum 10 zł - 25 zł.
  • dokonają czterech skutecznych poleceń aplikacji PeoPay - 4 x 25 zł - 100 zł

Tak więc, nowi klienci mogą przejąć nagrodę o wartości 150 zł, a obecni 100 zł - za same skuteczne polecenia. Co znaczy skuteczne polecenie? Po zarejestrowaniu w promocji, osoba polecająca otrzyma na podany adres email swój kod polecający, który może przekazać czterem osobom polecanym, a te na stronie rejestracji muszą podać go podczas dołączania do tej promocji oraz zalogować się później do PeoPay. To wszystko w tym przypadku.

Co najważniejsze w tej promocji, co też bywa rzadko, trwa ona do 31 grudnia 2018 roku, ale nie ma ograniczonej puli nagród. Co oznacza, że każdy uczestnik po spełnieniu warunków promocji swoją nagrodę otrzyma na pewno, niezależnie od liczby uczestników.

Źródło: Bank Pekao.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: