Amazon

Już wkrótce startuje AWS Pop-up Hub Event. Zapisz się już teraz!

Redakcja Antyweb
Już wkrótce startuje AWS Pop-up Hub Event. Zapisz się już teraz!
0

AWS ogłosił, że do 2025 roku przeszkoli bezpłatnie 29 milionów ludzi na całym świecie w zakresie technologii cloud computing. Z kursów będzie można korzystać również w Polsce, zarówno online, jak i podczas wydarzeń stacjonarnych. Pierwsze z nich to AWS Pop-up Hub Warsaw, które odbędzie się w dniach 10-14 października w Centrum Konferencyjnym ADN w Warszawie.

Podczas wydarzenia eksperci AWS podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem zarówno podczas sześciu praktycznych warsztatów, jak i ponad 20 merytorycznych wystąpień. Będą one dotyczyły m.in. AI/ML, migracji, IoT i tego, jak można prowadzić operacje i rozwijać aplikacje w chmurze. Ponadto organizatorzy przygotowali dema i zabawy, które mają w praktyczny sposób pokazać, jak działają podstawowe usługi AWS.

Wśród prelegentów znaleźli się tacy eksperci jak Krzysztof Studziński, Principal Cloud Engineer w Ringier Axel Springer Poland z 12-letnim doświadczeniem w zakresie infrastruktury chmury, posiadający specjalistyczną wiedzę w takich obszarach jak wirtualizacja zasobów (IaaS) i automatyzacja zarządzania aplikacjami (PaaS) oraz Joseph Hoolachan, General Manager, Central & Eastern Europe Expansion Markets w AWS, który przez ponad 10 lat budował zespoły i biznesy chmurowe w Niemczech i Europie Środkowo-Wschodniej dla przedsiębiorstw, SMB, ISV i startupów.

Pop-up Hub to miejsce spotkań i współpracy, w którym AWS wraz ze swoimi klientami, deweloperami i partnerami dzieli się wiedzą podczas sesji technicznych, rozmów i szkoleń oraz praktycznych warsztatów i laboratoriów. Każdego dnia będą one dotyczyły innej tematyki. Rozkład zajęć wyglądać będzie następująco:

  • Dzień 1, 10 października - Embracing Cloud: Business and Technical
  • Dzień 2, 11 października - Innovating with Cloud: Data, ML, AI
  • Dzień 3, 12 października - Modern Cloud Operations
  • Dzień 4, 13 października - Modern Cloud Application Development
  • Dzień 5, 14 października - Community

Oprócz treści edukacyjnych, na uczestników czekać będą także:

  1. a) aleja stoisk partnerskich, gdzie uczestnicy będą mogli zapoznać się z partnerami AWS i ich rozwiązaniami
  2. b) strefa co-workingowa, która zapewni uczestnikom możliwość wykonywania połączeń, sprawdzania maili i/lub prowadzenie spotkań
  3. c) strefa cateringowa, która będzie obsługiwana przez zaproszonych dostawców cateringu.

Rejestracja do wyrzenia dostępna jest pod tym linkiem. Jako AntyWeb mamy przyjemność być patronem medialnym wydarzenia i całą redakcją serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu