Apple

Poważna awaria Apple, nie działa wiele usług, w tym iCloud, Apple TV+ czy Apple Mail

Grzegorz Ułan
Poważna awaria Apple, nie działa wiele usług, w tym iCloud, Apple TV+ czy Apple Mail
6

Użytkownicy na całym świcie zgłaszają problemy z usługami Apple, problem jest dość poważny, bo dotyczy najpopularniejszych usług Apple.

To rzadko się zdarza, z usług i urządzeń Apple korzystam od chyba 6 lat i nie pamiętam tak dużej awarii. Jednak awarie się zdarzają się wszystkim, również najlepszym, tym razem padło na Apple.

Osobiście mam problemy z usługą iCloud, pocztą Mail i App Store, jednak jak czytamy na stronach stanu usług Apple, awaria dotknęła 12 usług. Są to między innymi: App Store ( w tym Apple Arcade), Apple Music, Apple TV+,  Znajdź, iTunes Store, Mapy, Podcasty i Radio.

Tak więc, jeśli nie działają Wam te usługi, musicie się uzbroić w cierpliwość, z tego co obserwuje Apple po kolei włącza usługi, których dotknęła awaria. Jeszcze kilka minut temu na czerwono świeciło się iMessage, teraz już w pełni działa.

Aktualizacja

Niestety, okazuje się, że to był dopiero początek awarii, w międzyczasie dotknęła ona już dwa razy większej liczby usług.

Problemy pojawiły się między innymi z usługą AppleCare, z dyskiem iCloud, Kalendarzem czy logowaniem ogólnie do usługi iCloud.

Aktualizacja 21:00

Niespełna dwie godziny potrzebowało Apple, by uporać się z awarią łącznie 30 swoich usług.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu