Polska

W popularnych automatach z napojami nareszcie zapłacimy kartą

Kamil Świtalski
W popularnych automatach z napojami nareszcie zapłacimy kartą
14

Macie dość wiecznego braku drobnych, a co za tym idzie — możliwości chwycenia szybkiej kawy w mijanym automacie? Już niebawem nie powinniście mieć z tym problemu —  Ingenico łączy siły z Dallmayr i już niedługo będziemy mogli skorzystać z ich rozwiązań w popularnych automatach z napojami!

Nie tylko gotówka

Automaty z napojami to żadna nowość. I choć może lokalnie nie są one jeszcze tak popularne jak za Wielką Wodą czy w Azji, to wielu z nas korzysta z nich na co dzień. Nie powiem, abym miał przyjemność napić się niepowtarzalnej, wyjątkowo pysznej, kawy w którymś z nich — ale czasem lepsze te średnio schłodzone napoje i wątpliwej jakości kawa, niż nic. Dlatego myślę że nie jestem jedynym który ucieszył się na wieść o tym, że popularne automaty Dallmayr niebawem będą wyposażone w samoobsługowe terminale do płatności zbliżeniowych. Tak, dobrze widzicie, nareszcie koniec problemu pt. nie mam drobnych!

Wkrótce automaty będą wyposażone w czytniki

Terminale iUC180B już niebawem zawitają do automatów firmy Dallmayr które można spotkać nie tylko w biurowcach, ale także centrach handlowych, dworcach czy uczelniach. Dzięki nim będziemy mogli zapłacić kartami zbliżeniowymi czy smartfonami wykorzystującymi technologię NFC.

Oczekiwania naszych klientów stale rosną, więc zaoferowanie im opcji płacenia kartą było dla nas naturalne. Obecnie ludzie używający naszych maszyn, koncentrują się głównie na szybkości i niezawodności płatności za produkty. Terminale firmy Ingenico z pewnością zaspokoją potrzeby naszych klientów.

— mówi Dariusz Ćwiąkała, menadżer sprzedaży w Dallmayr.

Firmy już współpracowały przy podobnych rozwiązaniach — ale to pierwszy raz, kiedy wyposażone w płatności zbliżeniowe  dostępne będą w Polsce.

Prawdą jest, że automaty z napojami może nie są lokalnie najpopularniejsze — ale może właśnie takie elementy jak ułatwienie kwestii płatności okażą się strzałem w dziesiątkę i przyczynią do wzrostu zainteresowania? No, jeżeli mogę mieć jeszcze jakąś prośbę, to żeby tamtejsza kawa była chociaż odrobinę lepszą.

Źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu