Mobile

ASUS ZenFone Max debiutuje w Polsce - wygraj go w naszym konkursie!

Konrad Kozłowski
ASUS ZenFone Max debiutuje w Polsce - wygraj go w naszym konkursie!
252

Narzekacie na wytrzymałość baterii w Waszym smartfonie? Ja bezustannie, dlatego tryb oszczędzania energii oraz powerbank w jednej z kieszeni kurtki to moi najlepsi przyjaciele, gdy zapowiada się dzień w ciągłym ruchu. Zadziwiać wręcz może brak odpowiedzi ze strony producentów na to zapotrzebowanie, dlatego każda poprawa przyjmowana jest z ogromnym entuzjazmem. Za to na efekty pracy Asusa można aż zakrzyknąć z radości.

Zapowiedziany przed kilkoma miesiącami smartfon trafia właśnie na polski rynek, a mowa o ASUS ZenFone Max, który będzie najlepszą odpowiedzią na jeden z najważniejszych problemów trapiących użytkowników smartfonów. Ciągłe spoglądanie na wskaźnik poziomu naładowania baterii to czynność znana większości z nas. Sposobów na wydłużenie czasu działania urządzenia jest całe mnóstwo, nikt jednak nie chce rezygnować z wydajności urządzenia czy dodatkowych funkcji, w które go wyposażono, ani nosić ze sobą dodatkowych akumulatorów stale podłączonych przewodem do telefonu.

ASUS postanowił zaadresować tę kwestię w swoim nowym urządzeniu, a rezultaty powinny przypaść do gustu każdemu wymagającemu użytkownikowi smartfona. Znajdująca się wewnątrz urządzenia litowo-polimerowa bateria o pojemności aż 5000 mAh to zdecydowanie przewyższająca konkurencję cecha tego smartfona. Według zapewnień producenta połączenie tak pojemnego akumulatora oraz zmian w oprogramowaniu pozwoliło na osiągnięcie naprawdę fantastycznych wyników.

Aż 37,6 godziny rozmów telefonicznych przy wykorzystaniu sieci 3G, 32,5 godziny korzystania z Sieci przy połączeniu Wi-Fi i ponad 22 godziny odtwarzania materiałów wideo. Spoglądając na posiadane dotychczas przeze mnie smartfony już zaczynam po cichu zazdrościć każdemu, kto zdecyduje się na ZenFone Max od ASUSa. Dlaczego? Ponieważ urządzenie dysponuje tak dużą "dawką energii", że jest w stanie się nią podzielić i “wspomóc” inne gadżety. Tryb powerbanku sprawi, że gdy jedno z Waszych urządzeń - na przykład kamerka czy inny smartfon - będzie wymagało doładowania, to ZenFone Max będzie mógł śmiało wkroczyć do akcji.

A przecież na zaletach związanych z długim czasem pracy na baterii dobre strony tego modelu się nie kończą. Znajdujący się na przednim panelu ekran o przekątnej 5,5 cala pozwoli na wygodne zapoznawanie się z firmową pocztą czy stronami internetowymi. Ekran pokryto wytrzymałym szkłem Corning Gorilla Glass 4. Z drugiej strony obudowy znajdziemy aparat o rozdzielczości 13 megapikseli z technologią ultra szybkiego, bo wykorzystującego laser, ustawiania ostrości w nawet 0,03 sekundy wspierany przez podwójną diodę LED. Filmy nagramy w Full HD 1080p, zaś zdjęcia z przedniego aparatu będą posiadać rozdzielczość 5 megapikseli i do dyspozycji użytkownika będzie obiektyw 85-stopniowym polu widzenia.

Za pracę urządzenia odpowiadają 64-bitowy procesor Qualcomm® S410, układ graficzny Adreno 306 450MHz oraz 2 GB pamięci RAM. Smartfon obsługuje oczywiście sieć LTE i posiada dwa sloty na karty SIM, co oczywiście oznacza, że w przypadku posiadania dwóch numerów telefonów musicie pamiętać zaledwie o jednym urządzeniu. To idealne rozwiązanie dla zapracowanych osób, które po smartfonie oczekują odpowiedniego poziomu wydajności, nadprzeciętnego czasu pracy na baterii, wygodnej obsługi dwóch kart SIM i eleganckiego wyglądu, którego nadają smartfonowi okalająca obudowę ramka i tylny panel przypominający tłoczoną skórę.

Z okazji polskiego debiutu ZenFone Max wraz ASUSem organizujemy konkurs, w którym do zdobycia jest właśnie opisywany smartfon oraz 9 powerbanków. Co trzeba zrobić, by wygrać nagrodę? Opowiedzcie nam w komentarzach o najciekawszych, najzabawniejszych i najdziwniejszych sytuacjach, gdy zabrakło Wam energii w smartfonie. Poniżej pełny regulamin konkursu:

  1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 24.02.2016.
  2. Nagrodami w konkursie jest smartfon ASUS ZenFone Max, który trafi do autora najlepszego komentarza oraz 9 powerbanków firmy ASUS, które rozdamy autorom wyróżnionych komentarzy.
  3. Konkurs jest organizowany przez Antyweb Sp. z o.o., sponsorem nagrody jest firma ASUS Polska.
  4. Ci, którzy podejmą rękawicę, mają czas do 02.03.2016 r. (do północy)  na zamieszczenie pod tekstem konkursowym komentarza zawierającego opis nietypowej sytuacji, w której Waszemu smartfonowi zabrakło energii. 
  5. Nagrody trafią do twórców najciekawszych odpowiedzi.
  6. Wszelkie zgłoszenia, zawierające obraźliwe czy też złośliwe teksty/zdjęcia w stosunku do firm, oferujących daną usługę / produkt czy też firm, publikujących oferty będą kasowane. Celem jest dobra zabawa, a nie popis zgryźliwości i złośliwości.
  7. Zwycięzcó wybierze Redakcja Antyweb. Jeśli chodzi o kryteria, to liczy się przede wszystkim historia i sposób jej opowiedzenia.
  8. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 03.03.2016 r.
  9. Wykluczenia z konkursu: Redakcja Antyweb, nasi krewni, jak również pracownicy i współpracownicy firmy ASUS i Antyweb.
  10. Organizatorem konkursu jest Antyweb Sp. z o.o. reprezentowana przez Grzegorza Marczaka i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@antyweb.pl) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Aktualizacja

Ogłoszenie wyników - Zwycięzcy wybrani – Asus ZenFone Max i powerbanki wędrują do….

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile