Mobile

ASUS Zenfone Max - przyglądamy się smartfonowi z baterią 5000 mAh

Tomasz Popielarczyk
Kliknij, aby włączyć dźwięk
9

Duży ekran, masywna obudowa i pojemna, niemalże niespotykana w tego typu urządzeniach bateria 5000 mAh. Sprawdziliśmy ASUS-a Zenfone Max.

ASUS ZenFone Max został wyposażony w litowo-polimerową baterię o pojemności 5000 mAh i to jest jego największym wyróżnikiem. Producent deklaruje, że przekłada się to na 37,6 godzin rozmów telefonicznych, 32,5 godziny pracy po sieci w trybie WiFi lub 22,6 godziny odtwarzania plików wideo. Co ciekawe sam może dzielić się dostępną energią i ładować inne urządzenie przez kabel USB. W pudełku znajdziemy specjalną przejściówkę do tego celu.

ASUS ZenFone Max dostępny jest już w sklepach w cenie 999 zł. To urządzenie ze średniej półki cenowej, które nie tylko charakteryzuje się dobrym stosunkiem ceny do parametrów ale również posiada coś, czego nie ma konkurencja. Bateria 5000 mAh dotąd była spotykana najczęściej w tabletach, gdzie duże ekrany miały zdecydowanie większe zapotrzebowanie na energię. Tutaj matryca ma przekątną 5,5 cala, a to oznacza, że nowy smartfon ASUS-a wydaje się być doskonałą propozycją dla osób, które szukają przede wszystkim długiego czasu pracy na baterii.

Więcej o samym smartfonie dowiecie się z naszego wideo.

-

Materiał powstał we współpracy z firmą ASUS

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu