Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Gry

Najgorętsza kolaboracja roku? Nie zgadniecie z kim siły połączy Assassin’s Creed!

Kamil Świtalski
8

Assassin's Creed to niewątpliwie jedna z najgorętszych marek gier wideo. Ale dlaczego by nie połączyć sił z inną dużą marką? 

To growa kolaboracja roku

To że światy kolejnych gier się przenikają już chyba nikogo w dzisiejszych czasach nie dziwi. Jasne, pierwsze odsłony Smash Bros. czy Ehrgeiz mogły szokować. Ale obecnie to chociażby na smartfonach regularnie jesteśmy świadkami kolejnych połączeń, których byśmy się nie spodziewali. Bo rozpoznawalne marki lubią się przeplatać i pojawiać na gościnnych występach tu i ówdzie. Jednak takiego połączenia w życiu bym się nie spodziewał.

Assassin's Creed łączy siły z ... Final Fantasy XV!

Wielka seria Ubisoftu — Assassin's Creed łączy siły z Final Fantasy XV — i już 30. sierpnia gracze którzy zdobyli Dream Egg w Moogle Chocobo Carnival będą mogli odebrać nową szatę dla bohatera. Oczywiście wyrwaną prosto ze świata Assassin's Creed! Ale to dopiero początek. Jeżeli nie macie Dream Egg, to spokojnie — bo już w przyszły czwartek wyląduje nowe, darmowe, DLC. A wraz z nim rozpocznie się impreza, w ramach której miasto Lestallum ogarnie szał Assasynów. Dołączając się do niej musicie być gotowi na to, że Noctis zyska sporo sztuczek — i będzie poruszał się jak bohaterowie z serii Ubisoftu. I przy okazji będziemy mogli zdobyć kolejną szatę dla postaci w Final Fantasy XV.

Jesienią nowości mają dotrzeć także do nadchodzącej gry Assassin's Creed Origins. Jaka będzie tam rola FFXV? Jeszcze nie wiadomo.

Jestem w szoku — tym pozytywnym!

Jeżeli jeszcze kilka dni temu miałbym obstawiać kolaborację, do której dołączą Assassyni... ostatnie Final Fantasy byłoby na szarym końcu listy. Mimo wszystko jestem zaintrygowany i ciekawy, jak mechanika z serii Ubisoftu sprawdzi się w jesiennym RPG od Square. No i czekam na dalsze wieści związane z tą współpracą — czym Noctis i reszta ekipy zajmie się w Egipcie?

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: