Gry

Dziś premiera Uncharted: Zaginione Dziedzictwo na PS4! Mamy dla Was gry

Tomasz Popielarczyk
Dziś premiera Uncharted: Zaginione Dziedzictwo na PS4! Mamy dla Was gry
46

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo jest od dziś dostępne na konsolach PS4 oraz PS4 Pro. Gra zgarnia dobre oceny i zaskarbia sobie sympatię recenzentów. My mamy natomiast dla Was do wygrania kody! Zadanie jest banalnie proste.

Nasza recenzja Uncharted: Zaginione Dziedzictwo od kilku dni jest dostępna na stronie. Paweł, który ogrywał ten tytuł, wystawił mu wysoką notę 9/10, pisząc w uzasadnieniu:

Jeśli każdy dodatek wyglądałby jak Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, świat byłby lepszy. Z czystym sumieniem mogę napisać, że ta „mała” produkcja Naughty Dog deklasuje część dużych gier tego roku, w dodatku w pełnej cenie. Nie jest tak dobra i filmowa jak Uncharted 4: Kres Złodzieja, ale nie przechodźcie obok niej obojętnie.

Tymczasem sam wydawca gry, firma Sony, pisze o niej w następujący sposób:

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo przedstawia przygodę poszukiwaczki skarbów Chloe Frazer, która pragnie odszukać starożytny indyjski artefakt i utrzymać go z dala od okrutnego watażki i handlarza bronią. W tym celu musi skorzystać z pomocy byłej przywódczyni najemników, Nadine Ross (postać znana z Uncharted 4: Kres Złodzieja). Chloe i Nadine wyruszają razem w głąb Ghat Zachodnich, położonego w Indiach pasma górskiego, żeby odnaleźć ruiny imperium Hojsalów i odzyskać legendarny Złoty Kieł.

W grze dostępny jest największy w historii serii teren do swobodnej eksploracji, olbrzymia przestrzeń w Ghatach Zachodnich. Nowością jest mechanika otwierania zamków, dzięki której gracze mogą otwierać ukryte skrzynie z dodatkowymi broniami i amunicją. Najnowsza część serii wprowadza również nowości w trybie rozgrywki wieloosobowej. Gracze poza rozwiązaniami znanymi z czwartej części serii otrzymają również możliwość rozgrywki w trybie Arena przetrwania. Jest to tryb współpracy dla maksymalnie trzech graczy, w którym zadaniem grających jest przetrwanie ataków 10 zróżnicowanych fal wrogów. Pozostałe tryby rozgrywki multiplayer pozwalają na jednoczesną zabawę od 2-10 graczy za pośrednictwem usługi PlayStation Network.

Z okazji premiery, mamy dla Was aż 5 gier Uncharted: Zaginione Dziedzictwo w formie kodów do aktywowania na konsoli. Co należy zrobić, aby wygrać jeden z nich? W komentarzu poniżej napiszcie odpowiedź na następujące pytanie:

Jak powinien wyglądać kolejny spin-off serii Uncharted?

Napiszcie, kto powinien być jego bohaterem, gdzie powinna rozgrywać się akcja, jak przebiegać fabuła itd. Macie jednak limit w postaci 350 znaków. Dlatego nie ma mowy o laniu wody. Konkurs zaczyna się dziś i trwa do piątku, 25.08. Po weekendzie, a więc w poniedziałek 28.08, wybierzemy najciekawsze odpowiedzi, a ich autorzy otrzymają od nas kody na Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Powodzenia!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu