Gry

Dawno nie było takich świetnych gier w Games With Gold. Wrześniowa oferta wygląda świetnie!

Kamil Świtalski
16

Poznaliśmy ofertę list Games With Gold na nadchodzący miesiąc. Co we wrześniu Microsoft zaproponuje subskrybentom?

Wrzesień w Games With Gold

Nowe gry w abonamentach zawsze wzbudzają bardzo dużo emocji. Miłośnicy jednej marki przepychają się z miłośnikami drugiej, która oferta jest lepszą. Prawdą jest, że raz ciekawszą ofertę ma Microsoft, raz Sony... ale w nadchodzących tygodniach Sony będzie musiało się bardzo mocno postarać, aby przebić to, co otrzymają posiadacze konsol Xbox One oraz Xbox 360 płacący abonament Xbox Live Gold.

Lista gier we wrześniowej ofercie Games With Gold

  • Forza Motorsport 5 Racing Game of the Year Edition – gra dostępna pomiędzy 1-30 września na konsoli Xbox One
  • Oxenfree – gra dostępna pomiędzy 16 września-15 października na konsoli Xbox One
  • Hydro Thunder Hurricane – gra dostępna pomiędzy 1-15 września na konsoli Xbox 360 (dostępna również bezpłatnie we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
  • Battlefield 3 – gra dostępna pomiędzy 16-30 września na konsoli Xbox 360 (dostępna również bezpłatnie we wstecznej kompatybilności na Xbox One)

Dawno nie było aż tak dobrej oferty w abonamencie. Forza 5 to niewątpliwie jedne z tych wyścigów, które znać po prostu trzeba. Tym bardziej, że oto zyskamy dostęp do pełnej edycji Game of the Year! Oxenfree jest niepozorną grą przygodową, która porwała graczy w zeszłym roku i mówiło się o niej naprawdę dużo — zresztą, nie bez powodu. To kawał świetnej przygody, do której aż chce się wracać (tym bardziej, że jest po co!). Hydro Thunder Hurricane to przyjemne, arcade'owe, wyścigi motorówkami, które przywodzą na myśl kultowe WaveRace z Nintendo 64. Ostatnią grą która w drugiej połowie września trafi do oferty jest trzeci Battlefield. Coś, czego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, ani też polecać. Kawał dobrej strzelaniny, która po latach w dobrej ekipie wciąż się broni!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: