Apple

Apple wybrało najlepsze gry i aplikacje na iPhone. Na tej liście nie ma słabego tytułu

Kamil Świtalski
Apple wybrało najlepsze gry i aplikacje na iPhone. Na tej liście nie ma słabego tytułu
0

Często wybór najlepszych okazuje się być naprawdę kłopotliwą sprawą. I zawsze znajdą się ludzie, którzy nie zgodzą się z jury. Tym razem jednak trudno dyskutować z tym, że wyróżnione zostały same tytuły z najwyższej półki!

W maju to Google wskazało najlepsze aplikacje i gry na Androida. Tamtejsza lista wygląda naprawdę dobrze, chociaż -- jak już wówczas wspominałem, znalazły się tam tytuły, o których chętnie bym podyskutował. Tym razem z okazji trwającego właśnie WWDC to Apple przyznało nagrody dla najlepiej zaprojektowanych gier i aplikacji. Komu przypadły te honory?

Najlepsze aplikacje na iPhone okiem apple

Oto lista najlepiej zaprojektowanych aplikacji według jury. No Nic dodać, nic ująć -- siedem fantastycznych, choć bardzo od siebie różnych, programów. Znajdziemy tutaj całe spektrum tematyczne -- od edytorów tekstu, przez listę zadań, dopieszczony klient poczty e-mail, na przeliczniku walut kończąc. Wszystko absolutnie najwyższej jakości!

Najlepsze gry na iPhone okiem Apple

Lista gier jest jeszcze krótsza. Składa się na nią pięć tytułów, ale za to jakich! Naprawdę, tam nie ma ani jednej przypadkowej pozycji. Oto najlepsze gry na iPhone'a oraz iPada okiem Apple:

Pięć świetnych tytułów. Każdy inny, ale każdy wyjątkowy -- i niezwykle mnie cieszy to, że Apple doceniło oryginalność i niebanalne podejście do tematu ze strony twórców. Co ciekawe, jeden z tytułów na powyższej liście został odznaczony także przez Google -- i mam tu na myśli wspaniałe Mushroom 11.

Warto także zauważyć, że cztery na pięć z gier które widnieją na powyższej liście, to tytuły płatne. Jedynie Blackblox można pobrać za darmo, a w ramach transakcji wewnątrz aplikacji możemy nabywać podpowiedzi i dodatki do tych nietypowych, drażniących, ale jednocześnie wyjątkowo wciągających łamigłówek.

Jeżeli nie znacie powyższych aplikacji, a korzystacie na co dzień z urządzeń z systemem iOS -- to czas najwyższy nadrobić zaległości. Obiecuję, że nie pożałujecie!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AplikacjeiPhoneMobileGryiOS