Apple

Nowy Apple Watch nie tylko z odświeżonym wyglądem, ale także odrobinę większy

Kamil Świtalski
12

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowych Apple Watchy. Tegoroczne modele mają być odrobinę większe.

Apple Watch to jeden z tych gadżetów, które nie wywracają świata do góry nogami - ale kiedy już się go ma, tęskni się w chwili gdy w pośpiechu wybiegnie się z domu bez niego nadgarstku. Przekonuję się o tym od kilku miesięcy. O tym że w tym roku zegarki Apple mają doczekać się wielkiego powiewu świeżości - w tym nowego designu - plotkuje się od kilku tygodni. Im bliżej premiery, tym temat nabiera tempa - i dochodzą kolejne informacje na ten temat.

Apple Watch series 7 - nowy wygląd i większe rozmiary

Apple Watch series 7 miałby wyglądem bardziej pasować do kształtu pozostałych urządzeń firmy — w tym ostatnich iPadów i iPhone'ów. Na bazie plotek powstał już cały szereg renderów prezentujący jak będzie wyglądał Apple Watch series 7. O ile jednak dyskutowano już wcześniej o kształcie i wariantach kolorystycznych, to nie mówiło się o jego wielkości. A według Uncle Pan, który ma na swoim koncie już solidny pakiet potwierdzonych przecieków, nowe zegarki miałyby doczekać się odrobinę większych wariantów. Nie będą to żadne drastyczne zmiany, ale obecne 40-milimetrowe zegarki miałyby zastąpić 41-milimetrowe. Większe warianty także urosną: 44-milimetrowy Apple Watch w nowej serii miałby doczekać się odpowiednika w formie 45-milimetrów.

Zmiana niewielka, chociaż prawdopodobnie dla każdego kto nosił poprzedni model - okaże się zauważalna. Cztery milimetry między modelami okazują się dla wielu kluczowe, tutaj takich rewolucji nie będzie. Jestem bardzo ciekawy czy nowy  kształt koperty ten rozmiar uwypukli, czy wręcz przeciwnie?

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu