Apple

Nie ma co czekać na konferencję. Apple zaliczyło wpadkę i... wyciekły im obrazki najnowszych sprzętów

Kamil Świtalski
Nie ma co czekać na konferencję. Apple zaliczyło wpadkę i... wyciekły im obrazki najnowszych sprzętów
31

Apple zaliczyło wpadkę i... wyciekły od nich grafiki nowych smartfonów (w tym iPhone XS), a także Apple Watch Series 4.

Takie wpadki nie powinny się zdarzyć nigdy — a już na pewno nie firmie takiej jak Apple, której przez naprawdę wiele lat udawało się dotrzymać tajemnice do samego końca. Trochę informacji mamy prosto z fabryk, trochę od analityków, a teraz... no cóż: od samego Apple. Mimo że konferencja Apple dopiero 12 września, firma już teraz zaliczyła wyciek, dzięki któremu możemy zobaczyć nowe urządzenia.

Dwa iPhone'y z OLED: iPhone XS?

Według dotychczasowych informacji w tym roku Apple ma zaserwować trzy nowe iPhone'y. Modele z ekranami OLED mają być kontynuacją iPhone X oraz nieco większy model oparty na podobnej konstrukcji. I jak widać na poniższych grafikach: poza Gwiezdną Szarością oraz Srebrem, w tym roku słuchawki dostępne będą także w kolorze złotym:

Jeszcze węższe ramki, brak przycisku Home, ale i brak Touch ID. Powyższa grafika zaś miałaby pochodzić... prosto od Apple — tak, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zobacz też: Wszystko co dotychczas wiemy o nadchodzących w 2018 modelach iPhone

Apple Watch Series 4

Poza nowymi telefonami, we wrześniu Apple zaprezentuje także nową serię zegarków. Apple Watch 4 będzie pozbawiony ramek, a ponadto mówi się o tym, że jego ekran będzie około 15% większy niż u poprzednika. Na obrazku który wyciekł Apple widać też, że teraz urządzenie zaserwuje nam na głównej tarczy dużo więcej informacji. Poniższe grafiki pochodzą z 9 to 5 Mac i, podobnie jak w przypadku iPhone XS, nie jest to żaden mockup, a oficjalne grafiki od Apple:

Aż trudno uwierzyć że na kilkanaście dni przed imprezą wpadły w nasze ręce nie rendery, a — jak twierdzi ekipa 9 to 5 Mac — oficjalne obrazki. Cóż, emejzing będzie może i mniejszy, ale prawdopodobnie przed konferencją nie mamy co liczyć na poznanie szczegółów. Także w 12 września i tak warto zarezerwować sobie kilkadziesiąt minut na zobaczenie, co w tym roku zaproponuje nam firma!

Źródło: 1, 2

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu