apple
41

Wszystko co dotychczas wiemy o nadchodzących w 2018 modelach iPhone

Wszystko co musicie widzieć o najnowszych modelach iPhone, które trafiają na rynek w 2018 roku. Zbiór najważniejszych informacji i plotek!

Na rynku smartfonów nie rządzi tylko Apple, ale to właśnie ich smartfony cieszą się największą popularnością wśród publiki. Częściowo przecierają oni szlaki ku czemuś nowemu. Ale często to właśnie magia marki przyciąga wszystkich miłośników ich sprzętu, jak i hejterów, którzy lubią podyskutować na temat tego, co tym razem im się nie podoba. Jedno jest jednak pewne: kolejne modele iPhone rozejdą się jak świeże bułeczki, a jesienna premiera będzie jedną z największych wydarzeń w świecie smartfonów, jakiego doczekamy się w tym roku. Dlatego też warto mieć na oku nowe słuchawki, których rzekomo ma być aż trzy!

Trzy nowe iPhone’y w 2018?

Przecieki którymi podzielił się ze światem Bloomberg skupiają się na wielkich jesiennych premierach iPhone, wśród których mielibyśmy zobaczyć aż trzy nowe słuchawki. Wśród nich pojawia się największy do tej pory wariant, który miałby mieć ekran OLED o przekątnej 6,5 cala obsługującej rozdzielczość 1242 x 2688 px (dla porównania: iPhone 8 plus to 5,5 cala, zaś największy do tej pory smartfon Apple, iPhone X, 5,8 cala). Co istotne — tylko dwie słuchawki mogłyby liczyć na panele OLED, trzeci wciąż pozostałby LCD — i to ten średniej wielkości, z ekranem o przekątnej 6,1 cala. Czytaj więcej na temat największego iPhone’a.

W tym roku mamy doczekać się… jeszcze droższego smartfona od Apple!

Ceny sprzętów Apple nigdy nie należały do niskich — i chociaż w swojej kategorii premium wcale nie wypadają jakoś specjalnie źle, to blisko pięć tysięcy złotych które przyjdzie nam zapłacić za iPhone X nie napawają specjalnym optymizmem. Okazuje się jednak, że w tym roku może być jeszcze drożej — i to w przypadku jednego ze wspomnianych superflagowców. Dla równowagi: prawdopodobnie doczekamy się także tańszego modelu, chociaż i w tym przypadku mówimy o urządzeniu za które przyjdzie nam zapłacić ponad 3000 złotych. Czytaj więcej na temat cen nowych iPhone’ów.

nowe iPhone'y w 2018 roku

Nowe kolory iPhone w 2018

Nowe smartfony Apple mają być dostępne też w nowych wariantach kolorystycznych. I tak oto najdroższa, 6,5-calowa słuchawka, miałaby doczekać się kolorów: czarnego, białego i odmienionego złotego. Niższy model, czyli 6,1-calowy z ekranem LCD, na starcie miałby być sprzedawany w wariantach: szarym, białym, niebieskim, czerwonym oraz pomarańczowym. Czytaj więcej na temat nowych kolorów iPhone!

iPhone 9 — specyfikacja techniczna

Nie są to jeszcze, oczywiście, finalne dane — a złożone z dotychczasowych przecieków o iPhone 9 informacje:

  • Ekran: LCD, 6,1″, Full HD+
  • Pamięć operacyjna: 3 GB RAM
  • Procesor: A12
  • Pamięć: warianty 64 GB lub 256 GB
  • Zabezpieczenia: kamera TrueDepth z Face ID
  • Aparat fotograficzny 12 Mpix
  • Moduł ładowania: Lightning
  • System iOS 12
  • Łączność: Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0, GPS/GLONASS, NFC, 3G/LTE

iPhone 2018: do premiery jeszcze sporo czasu

Apple od lat wczesną jesienią oficjalnie zapowiada nowe modele swoich smartfonów — dlatego do konferencji gdzie już oficjalnie poznamy wszystkie szczegóły związane z najnowszymi iPhone’ami. I, zgodnie z tradycją, prawdopodobnie trafią one na półki sklepowe w październiku i/lub listopadzie! Poza nowymi urządzeniami, czekać tam na nas również będzie najświeższa wersja systemu — iOS 12, która przyniesie cały pakiet fantastycznie się zapowiadających usprawnień.

Źródło