Apple

Patrzę na zapowiedzi Apple i dziwię się malkontentom. Oto plany na 2021 rok

Konrad Kozłowski
Patrzę na zapowiedzi Apple i dziwię się malkontentom. Oto plany na 2021 rok
103

Apple opublikowało klip zawierający zapowiedzi nowych seriali i filmów, które trafią wiosną 2021 na Apple TV+, a także w późniejszym czasie.

Trwające 2 minuty wideo jest też niejako podsumowaniem już do tej pory udostępnionych w usłudze Apple TV+ treści, które możemy oglądać już teraz. Taka sytuacja wcale mnie nie dziwi, bo rzeczywiście platforma może narzekać na deficyt nowych produkcji, więc zapełnienie materiału fragmentami nadchodzących tytułów mogło być nie lada wyzwaniem. Co ciekawe, zapowiedź w tytule mówi o wiośnie 2021 roku, ale zaplanowanych premier na ten okres nie ma wcale tak dużo, szczególnie gdy zestawimy to z konkurencją pokroju Netfliksa czy HBO.

„Proces Siódemki z Chicago” dostępny za darmo na YouTube

Nowości Apple TV+ - wiosna 2021 i nie tylko

Czujne oko fana na pewno wyłapie w materiale wzmianki na temat najbardziej wyczekiwanych produkcji  Apple Original, między innymi 2. sezonu "The Morning Show", z którego do klipu trafiło tylko kilka kadrów. Zdjęcia trwają od niedawna, a debiut nowej serii jest dość odległy, więc nie powinniśmy liczyć na cokolwiek więcej. Lista nadchodzących powrotów jest jednak dość obszerna, ponieważ wśród nich pojawiły się animacja "Central Park", "Dickinson", "For All Mankind" (2. sezon już dostępny), "Ghostwriter", "Home Before Dark", "Mythic Quest", "See, "Servant" (2. sezon już dostępny), "Trying" oraz "Truth Be Told". Jak na dłoni widać więc, że klip promocyjny to nie tylko nowości na wiosnę 2021.

Mortal Kombat – Trailer kinowego rebootu serii już w sieci

Tym bardziej, że materiał zawiera też urywki filmów i seriali, które są już dostępne na platformie, albo które zawitają na niej w bardziej odległej przyszłości. Na liście znalazły się "Billie Eilish: The World’s A Little Blurry", "Cherry", "Foundation", "Lisey’s Story", "Losing Alice", "The Mosquito Coast", "Mr. Corman", "Palmer", "Schmigadoon!" i "Physical". Jednocześnie Apple opublikowało też zwiastuny 2. sezonu "Mythic Quest" oraz nowości "The Mosquito Coast", które możecie obejrzeć poniżej.

Nowe seriale Apple TV+ - o czym opowiedzą?

"The Mosquito Coast" opowie o losach radykalnego idealisty i wynalazcy Alliego Foxa, który przeprowadza się wraz ze swoją rodziną do Meksyku uciekając przed amerykańskim rządem. To 7-odcinkowy dramat, a jego debiut zaplanowano na 30 kwietnia - wtedy na platformie pojawią się dwa pierwsze odcinki, a kolejne będą dodawane w cotygodniowych odstępach.

Netflix trafił w dziesiątkę, choć celował w coś innego. „Plemiona Europy” – recenzja

"Physical" to czarna komedia z akcją rozgrywającą się w latach 80. (twórczynią jest Annie Weisman, a rolę główną gra Rose Byrne)., natomiast "Lisey's Story" to adaptacja książki Stephena Kinga. W niej seria niepokojących wydarzeń sprawia, że Lisey London będzie musiała się zmierzyć z wypartymi z pamięci wspomnieniami swojego małżeństwa ze zmarłym, sławnym pisarzem mężem Scottem (Clive Owen). Wśród producentów wykonawczych znalazł się J. J. Abrams.

"Schmigadoon!" będzie parodią musicali komediowych - Cecily Strong i Keegan-Michael Key zagrają parę, która wybiera się na wycieczkę mającą podreperować ich związek. Przypadkowo trafią do miasteczka, gdzie wszyscy zachowują się, jakby żyli w rzeczywistości z musicalu z lat 40. Na miejscu okaże się, że nie będą mogli opuścić mieściny, dopóki nie odnajdą prawdziwego uczucia.

Nowy serial Apple "Foundation" przyćmiewa inne nowości

Być może Apple nie zamawia i nie dystrybuuje tak dużo, jak konkurencja, ale większość z nich jest co najmniej niezła i może się podobać widzom. Ci otrzymali dodatkowe miesiące dostępu do usługi za darmo, więc jest jeszcze szansa przekonać się, że jest co oglądać, na Apple TV+.

Źródło: Variety

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu