VOD

Apple przygotowuje nowy serial kryminalny z Jakiem Gyllenhaalem w roli głównej!

Kamil Świtalski
Apple przygotowuje nowy serial kryminalny z Jakiem Gyllenhaalem w roli głównej!
0

"Uznany za niewinnego" to nowy serial kryminalny od Apple TV+. Premiera już za kilka tygodni.

Apple TV+ w ostatnich dniach zaskakuje nas co rusz nowymi zapowiedziami seriali. Nie dalej niż we wtorek informowaliśmy o adaptacji powieści Bad Monkey która jeszcze tego lata pojawi się na platformie. Teraz dowiadujemy się o kolejnej produkcji tworzonej na zlecenie platformy, która zadebiutuje już w czerwcu!

"Uznany za niewinnego" - nowy serial kryminalny od Apple TV+

Tym razem również Apple zabrało się za serial który oparty jest na bestsellerowej powieści Scotta Turowa. W pierwszych zapowiedziach otrzymujemy zapewnienie o trzymającej w napięciu opowieści, która koncentruje się wokół przerażającego morderstwa. Zbrodnia jest na tyle dramatyczna, że  wstrząsa biurem prokuratora w Chicago — bo to właśnie jeden z jego pracowników, Rusty Sabich (w tej roli Jake Gyllenhaal) jest podejrzany o dokonanie morderstwa. Sytuacji nie poprawia także fakt, iż Rusty miał romans z ofiarą.

Polecamy: Finał popularnego serialu. Aktorzy dziękują fanom

"Uznany za niewinnego" raz jeszcze na ekranach. Tym razem w formie serialu

To nie będzie pierwsza adaptacja bestsellerowej powieści. Już w 1990 roku mogliśmy oglądać pierwsze podejście do tematu za sprawą kinowego hitu z Harrisonem Fordem, który cieszył się sporym uznaniem zarówno ze strony krytyków, jak i widzów. Tym razem również nie zabraknie gwiazdorskiej obsady — bo poza Gyllenhaalem w serialu wystąpią m.in. Renate Reinsve, Ruth Negga, Bill Camp czy O-T Fagbenle.

Premiera serialu "Uznany za niewinnego" już 12 czerwca. I zgodnie z tradycją — na start otrzymamy dwa odcinki serialu. Kolejne zaś będą pojawiać się w katalogu Apple TV+ co tydzień. W sumie serial ma zamknąć się w ośmiu epizodach.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu