Apple

Apple chciałoby móc powiedzieć coś więcej - konferencja już 9 września

Konrad Kozłowski
22

Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami konferencja Apple odbędzie się 9 września. Za około dwa tygodnie powinniśmy poznać co najmniej jeden nowy model iPhone’a oraz, o czym mówi się co raz więcej, smartwatcha o nazwie ‘iWatch’. Żałujemy, że nie możemy powiedzieć więcej - taką frazą firma z Cupertin...

Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami konferencja Apple odbędzie się 9 września. Za około dwa tygodnie powinniśmy poznać co najmniej jeden nowy model iPhone’a oraz, o czym mówi się co raz więcej, smartwatcha o nazwie ‘iWatch’.

Żałujemy, że nie możemy powiedzieć więcej - taką frazą firma z Cupertino zaprasza na własną konferencję, do której możemy już zacząć odliczać dni. O iPhone 6, który być może dostępny będzie w dwóch rozmiarach (spekuluje się, że większy model ma być zaprezentowany pod nazwą 6L) mówi się od dłuższego czasu, a w Sieci można było natrafić na sporą ilość przecieków, grafik i zdjęć rzekomego iPhone’a 6. W mojej ocenie prawdopodobieństwo, że “szóstka” wyglądać będzie jak na poniższej grafice jest całkiem spora.

Drugą z nowości mógłby być iWatch, czyli smartwatch od Apple, którego funkcje skupiałyby się przede wszystkim na kategorii “fitness” i byłyby połączone z aplikacją Health w iOS8, który trafi na urządzenia tej jesieni. Skoro już przy iOS jesteśmy, to można domniemywać że na konferencji nie zabraknie konkretnych dat udostępnienia finalnej wersji ósmej odsłony iOS-a oraz OS X Yosemite.

Po raz kolejny zapytamy jednak czy Apple zdoła nas czymś zaskoczyć? Od pewnego czasu pojawiają się opinie, że wydarzenia Apple straciły już ten “smaczek”, a to co dzieje się na scenie podczas keynote’u coraz rzadziej wywołuje tak duże emocje. Jak będzie tym razem?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleiPhone 6iWatch