iOS

Aplikacje miesiąca na iOS - listopad 2016

Kamil Świtalski
4

Wpis pierwotnie ukazał się na AntyApps.pl.

Adobe Photoshop Fix

Smartfony i tablety już dawno zastąpiły nam podręczne aparaty fotograficzne. A skoro to właśnie na nich mamy cały zestaw rozmaitych zdjęć, to z ich poziomu chcielibyśmy także dokonać stosownego retuszu. Od teraz to nie problem: Adobe wypuściło na rynek wersję Photoshopa, która skupia się wyłącznie na poprawianiu zdjęć. I robi to, jak zwykle, bardzo efektywnie!

Przejdź do wpisu.

AirLaunch Pro

Prosty, ale efektywny i przydatny, widget, który możemy umieścić w Centrum Powiadomień. Skupia się na skrótach do aplikacji i prostych akcjach, które pozwolą dodać naszej pracy odrobinę efektywności!

Przejdź do wpisu.

CoachGuitar

Miłe w obyciu narzędzie, które pozwoli zapoznać się początkującym z tajnikami gry na gitarze.

Przejdź do wpisu.

Diptic

Estetyczne i nieszablonowe kolaże ze wskazanych przez nas zdjęć i filmów. Także w animowanej formie.

Przejdź do wpisu.

Mextures

Jeżeli poszukujesz aplikacji do edycji zdjęć która zaserwuje coś więcej, niż bycie kolejnym klonem VSCO, to właśnie ona. Mextures skupia się głównie na teksturach, ale robi to w znakomity sposób -- oddając do naszej dyspozycji warstwy, cały zestaw trybów mieszania i wiele więcej!

MRRMRR

Znane doskonale użytkownikom Snapchata maski w kolejnej odsłonie -- tym razem na tapetę wzięto rysy celebrytów. Włączcie program, aktywujcie kamerę i zobaczcie jakbyście wyglądali, gdybyście posiadali rysy popularnych aktorów... i nie tylko!

Przejdź do wpisu.

Polaroid Swing

Intrygująca aplikacja, łącząca w sobie cechy kilku znanych, obecnych na rynku od kilku dobrych lat, produkcji. Hybryda korzystająca z rozwiązań, które znamy z Live Photos i Boomeranga -- a przy tym jeszcze w społecznościowej oprawie, która w ostatnich latach wydaje się być standardem.

Przejdź do wpisu.

Workflow

Co prawda nie jest to nowa aplikacja bo już o niej na AntyApps pisaliśmy, ale to niewątpliwie jedno z tych narzędzi, które znać wypada. Program pozwala na zautomatyzowanie akcji i robi to w fantastycznym stylu -- a po ostatniej aktualizacji cały ten proces stał się jeszcze łatwiejszy i zdecydowanie bardziej przyjemny, stąd nie mogło Workflow zabraknąć w Aplikacjach Listopada!

Przejdź do wpisu.

Workform

Ostatnie lata i nowe modele pracy sprzyjają temu, aby pracować... gdzie się da. Dla wielu to przypadkowo napotkane przestrzenie: kawiarnie, biura do co-workingu i inne. Workfrom pozwala odnaleźć takie miejsca i podpowiada czego możemy się na miejscu spodziewać!

Przejdź do wpisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu