Gry

Gry miesiąca na iOS — październik 2016

Kamil Świtalski
Gry miesiąca na iOS — październik 2016
0

Po aplikacjach nadszedł czas na wybór najlepszych, moim zdaniem, gier na iOS o których w październiku pisaliśmy na AntyApps!

Wpis pierwotnie ukazał się na AntyApps.pl

Disco Party

Gra która przenosi nas w szalone lata dyskotek. Błyskotek, kolorowych kul i... zestawu rozmaitych łamigłówek, wykonywanie których będzie od nas wymagało tempa!

Przejdź do wpisu.

Eggggg

Jedna z tych produkcji, której naprawdę udało się mnie zaskoczyć. Fantastycznie przygotowana na mobilne urządzenia platformówka, która skąpana została w przepięknym stylu. I mimo że głównym "bohaterem" całej zabawy są wymiociny, to całość została zrobiona na tyle uroczo, że i to nie powinno przeszkadzać nawet tym bardziej wrażliwym!

Przejdź do wpisu.

Gear.Club

Jeżeli poszukujecie wyścigów które stawiają na symulację i spore możliwości dostosowywania naszych aut, to Gear.Club nie powinien umknąć Waszej uwadze. Pędzący na złamanie karku, fantastycznie wyglądający i po brzegi wypełniony opcjami edycji naszych bryk.

Przejdź do wpisu.

Masky

Oryginalne zręcznościówki zdarzają się w Google Play i App Store coraz rzadziej. Twórcy cały czas powielają sprawdzone schematy i po raz kolejny serwują nam klony znanych gier, urozmaicone i pewne dodatki. Czasami bywa lepiej, czasami gorzej, jednak w takiej rzeczywistości, znacznie bardziej doceniam tytuły, z których mechaniką spotykam się po raz pierwszy. Do takich gier należy Masky. Tu, niemal wszystko jest oryginalne: od muzyki, przez psychodeliczną kreskę, kończąc oczywiście na samej rozgrywce. Jeśli nudzi was skostniały świat mobilnych zręcznościówek, koniecznie sprawdźcie ten tytuł!

Przejdź do wpisu.

Not a clone

Przeglądając mobilne markety z pewnością widzicie pewną ironię w tym, że najlepsi od siebie kopiują. Upraszczają, zmieniają, podpisują się jak pod swoim... i właśnie z tej sklepowej rutyny użytek postanowili zrobić twórcy gry Not a Clone, która w prześmiewczy sposób emuluje AppStore'a i/lub Google Play.

Przejdź do wpisu.

Peter Panic

Niebanalne połączenie: gra zręcznościowa z musicalem na pierwszym planie. Dodajcie do tego estetyczny pixel-art i Adult Swim w tle, a po zrobieniu wszystkich rachunków powinniście wiedzieć, że to jedna z rzeczy obok której nie powinniście przejść obojętnie.

Przejdź do wpisu.

RETSNOM

Jeżeli myślimy o klasycznej formule platformówek na dotykowym ekranie to najczęściej przychodzą nam na myśl: fatalne sterowanie, brak jakiejkolwiek wygody i oklepane schematy, nieprawdaż? RETSNOM udowadnia, że tak być wcale nie musi. I serwuje znakomite łamigłówki i eksplorację w rozpikselowanej grze, która nie bez powodu została nagrodzona za wspaniałą narrację...

Przejdź do wpisu.

Riptide GP: Renegade

Riptide GP to seria wodnych wyścigów, której -- mam nadzieję -- nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi mobilnego grania. A jej najświeższa odsłona udowadnia, że ta nie ma sobie równych. Jest szybko, dynamicznie i jeszcze ładniej niż ostatnio!

Przejdź do wpisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu