iOS

Aplikacje miesiąca na iOS — październik 2016

Kamil Świtalski
Aplikacje miesiąca na iOS — październik 2016
1

Październik upłynął w mgnieniu oka. Z pięknej, złotej, jesieni za oknem zrobiła się słota i szaruga. Powoli jednak czas zacząć przygotowywać się do świątecznej gorączki, a pomiędzy tym wszystkim znaleźć odrobinę czasu dla najlepszych gier i aplikacji. Tutaj subiektywny, jak zwykle, wybór tych drugich dla iOS. Najlepszych gier spodziewajcie się już niebawem!

Wpis pierwotnie ukazał się na AntyApps.pl

Actions

Systemy mobilne, choć przemyślane i naprawdę intuicyjne w obsłudze, często wymagają od nas przełączania się między wieloma widokami, aby osiągnąć rozmaite efekty. Actions chce ten proces uprościć do minimum, zamykając wszystko w zdefiniowanych przez nas akcjach i prostym, jednym, ekranem wyboru.

Przejdź do wpisu.

Blinq

Jeżeli macie problem z finansami i zastanawiacie się, gdzie trwonicie kolejne ciężko zarobione złotówki -- warto byłoby zacząć to wszystko systematyzować i spisywać. Blinq to idealna aplikacja, która pozwoli robić to naprawdę sprawnie -- a później wszystko możemy podejrzeć na estetycznych wykresach, które pomogą nam wyciągnąć wnioski.

Przejdź do wpisu.

Chartistic

Wykresy to wyjątkowo efektywny graficzny środek przekazu. Jak szybko zrobić je na telefonie bądź tablecie? Sprawdźcie Chartistic!

Przejdź do wpisu.

Habitify

Czasami wszyscy potrzebujemy zmian, a nie do końca potrafimy sobie samodzielnie z nimi poradzić. Jeżeli zależy wam na nowościach i nie bardzo macie na nie pomysł i dostatecznie dużo motywacji -- sprawdźcie Habitify.

Przejdź do wpisu.

Hours Time Tracking

Tak się składa, że kolejna propozycja na liście jest idealnym uzupełnieniem zmian o których pisałem nieco wyżej. Tym razem tytuł, który pomoże nam efektywniej zarządzać naszym czasem.

Przejdź do wpisu.

Indeks i ładunek glikemiczny

Przejrzysta, ciekawie opracowana, aplikacja z listą produktów spożywczych posegregowanych według ich indeksu glikemicznego. Szybko, łątwo i przyjemnie.

Przejdź do wpisu.

iStudiez Pro

Jeżeli kiedykolwiek poszukiwaliście kompleksowego planu zajęć do szkoły czy na uczelnię, to właśnie go znaleźliście. iStudiez w wersji Pro ma wszystko, o czym tylko możecie w tej kwestii zamarzyć...

Przejdź do wpisu.

PDF Viewer

Wspaniałe narzędzie do czytania, tworzenia i zarządzania dokumentami w formacie *.pdf.

Przejdź do wpisu.

Retrospecs

Jeżeli zastanawialiście się jak to co widzicie przed obiektywem wyglądałoby w interpretacji starych konsol i komputerów, to Retrospecs odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania. Szybko i bezproblemowo, z dużą opcji dostosowania wszystkiego do własnego widzimisię.

Przejdź do wpisu.

ScreenMeet

Aplikacja która pozwoli łatwo sklonować ekran naszego urządzenia i pokazać go szerszemu gronu, tworząc w tym celu specjalną stronę internetową. A cały proces konfiguracyjny trwać będzie nie dłużej, niż kilkadziesiąt sekund...

Przejdź do wpisu.

T-Mobile Usługi Bankowe

Nowa aplikacja jednego z rodzimych banków. Od teraz jego klienci nareszcie mogą w komfortowy sposób korzystać z jego usług także mobilnie.

Przejdź do wpisu.

TramBus

Aplikacja z rozkładem jazdy warszawskich tramwajów i autobusów w czasie rzeczywistym. Pozwala sprawdzić gdzie jest pojazd z modułem GPS i za ile możemy spodziewać się go na interesującym nas przystanku.

Przejdź do wpisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu