Mobile

Aplikacje czy strony mobilne? Co pożera więcej transferu danych?

Tomasz Popielarczyk
Aplikacje czy strony mobilne? Co pożera więcej transferu danych?
37

Rozmiary pakietów danych rosną. Ciągle jednak nie doszliśmy do momentu, w którym możemy sobie pozwolić na pełną swobodę. Zerkamy zatem co i rusz na licznik i dbamy, aby żaden wybryk nie pochłonął całego dostępnego transferu. Na AntywebTV sprawdziliśmy natomiast, czy więcej cennych danych zużywamy pr...

Rozmiary pakietów danych rosną. Ciągle jednak nie doszliśmy do momentu, w którym możemy sobie pozwolić na pełną swobodę. Zerkamy zatem co i rusz na licznik i dbamy, aby żaden wybryk nie pochłonął całego dostępnego transferu. Na AntywebTV sprawdziliśmy natomiast, czy więcej cennych danych zużywamy przez aplikacje czy może przez mobilne strony internetowe.

Nasz test przygotowaliśmy w oparciu o aplikacje i strony www czterech serwisów: Allegro, Gazeta.pl, Onet.pl oraz Wp.pl. W każdym z tych przypadków dokonywaliśmy dość precyzyjnych pomiarów używając sprawdzonej wcześniej przetestowanej aplikacji. Co nam z tego wyszło? Zapraszam do oglądania!

Staramy się jak tylko możemy, aby nasze wideo było dla Was wartościowe. Jeżeli chcecie nas zmotywować, koniecznie kliknijcie "Subskrybuj".

P.S. Antyweb TV napędza sprzęt Sony

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu