Google

Aparat Google jako osobna aplikacja już w Google Play!

Grzegorz Ułan
Aparat Google jako osobna aplikacja już w Google Play!
44

Wprawdzie domyślna aplikacja aparatu w moim HTC One jest niezła, nie mogłem narzekać, ale już po pierwszej styczności z tą od Google, muszę powiedzieć, że robi wrażenie. Pojawiła się właśnie w Google Play i jeśli dysponujecie telefonem z Androidem KitKat, polecam do natychmiastowego pobrania. Mam...

Wprawdzie domyślna aplikacja aparatu w moim HTC One jest niezła, nie mogłem narzekać, ale już po pierwszej styczności z tą od Google, muszę powiedzieć, że robi wrażenie. Pojawiła się właśnie w Google Play i jeśli dysponujecie telefonem z Androidem KitKat, polecam do natychmiastowego pobrania.

Mamy tu od razu dostęp do robienia zdjęć sferycznych, panoramicznych z rozmyciem soczewkowym, no i standardowy aparat i kamera.

Panorama i zdjęcia sferyczne zrobione zostały w dość przystępny sposób, przynajmniej ja wcześniej nie spotkałem się z tak prostą opcją do takich zdjęć.

O rozmyciu soczewkowym nie wspomnę, pierwszy raz spotykam się z tym w aparacie w telefonie.

Do tego oczywiście szereg opcji edycji i poprawiania naszych fotek. Całość sprawia kompletnego rozwiązania dla amatorów mobilnych fotografii.

Nie przedłużając, zapraszam do pobierania:) - Google Camera.

Źródło.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu