Aplikacje webowe

Any.do już dostępny w przeglądarkowej wersji!

Grzegorz Ułan
Any.do już dostępny w przeglądarkowej wersji!
7

Any.do to chyba jeden z najlepszych menadżerów zadań, dostępny do tej pory na urządzeniach mobilnych oraz jako rozszerzenie do przeglądarek. Pisaliśmy o nim już na Antywebie, tylko jak się pojawił na Androidzie, jak wprowadzał nowe funkcje czy zapowiadał swój kalendarz Any.do Cal. Pamiętajmy, że...

Any.do to chyba jeden z najlepszych menadżerów zadań, dostępny do tej pory na urządzeniach mobilnych oraz jako rozszerzenie do przeglądarek. Pisaliśmy o nim już na Antywebie, tylko jak się pojawił na Androidzie, jak wprowadzał nowe funkcje czy zapowiadał swój kalendarz Any.do Cal.

Pamiętajmy, że jeszcze w drodze jest usługa poczty email od Any.do. Dziś natomiast udostępniono przeglądarkową wersję.

Interfejs podzielony jest na kolumny - według dni: dziś, jutro, nadchodzące oraz według folderów: osobiste i praca.

Możemy też zmienić wyświetlanie na listę rzeczy do zrobienia.

Panel dodawania czy edycji zadań wyświetla się w dużym oknie, gdzie możemy określić dokładnie czas oraz przypomnienie o nadchodzącym wydarzeniu.

W tej chwili przeglądarkowa wersja Any.do dostępna jest na zaproszenia, po które możecie się zgłosić na stronie https://web.any.do/#signup. Zaproszenia są wysyłane natychmiast. Podejrzewam, że dla tych użytkowników, co już mają tam swoje konta. Jednak fakt, że dostęp jest na kody, może sugerować, że to chwilowe udostępnienie dla betatesterów, więc sugerowałbym szybkie zgłoszenie się.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu