Felietony

AntennaGate w 17 nowych krajach - oszczędzili Polskę

Grzegorz Marczak
AntennaGate w 17 nowych krajach - oszczędzili Polskę
31

iPhone 4 to ten nowy wynalazek Apple z anteną która nie działa. Mimo tych drobnych mankamentów rekompensowanych przez darmowe etui, dystrybucja iPhona 4 rusza pełną parą. Właśnie ma trafić do kolejnych 17 krajów. Na liście nieszczęśników którzy już nie długo będą mogli własnoręcznie sprawdzić "dotyk...

iPhone 4 to ten nowy wynalazek Apple z anteną która nie działa. Mimo tych drobnych mankamentów rekompensowanych przez darmowe etui, dystrybucja iPhona 4 rusza pełną parą. Właśnie ma trafić do kolejnych 17 krajów. Na liście nieszczęśników którzy już nie długo będą mogli własnoręcznie sprawdzić "dotyk śmierci" znaleźli się Australia, Austria, Belgia, Kanada, Dania, Finlandia, Hong Kong, Irlandia, Włochy, Luksemburg, Holandia, Norwegia, Nowa Zelandia, Singapur, Hiszpania, Szwecja i Szwajcaria.

Na szczęście i tym razem polskim fanom tej marki oszczędzono niesprawnego gadżetu i będą oni mogli spokojnie poczekać na poprawioną super nową wersję iPhona 4 z w pełni działającą opcją dzwonienia. Wyobraźmy sobie jak później cała Europa będzie nam zazdrościć :)

Tymczasem czekając na poprawną wersję nowego telefonu Apple polecam odrobinę humoru przygotowaną przez College Humor


Ps. Jest jeszcze lepiej - bo nie dość, że można za kilka tysięcy legalnie kupić nie w pełni działający telefon to jeszcze można będzie wreszcie legalnie go odblokować na innych operatorów i wgrywać programy jakie się chcę o ile zostały legalnie zakupione (przynajmniej w US).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Appleiphone 4