Po Godzinach

Animowany Wiedźmin na Netflix? Podobno taki powstaje - oglądałbym jak szalony

Paweł Winiarski
Animowany Wiedźmin na Netflix? Podobno taki powstaje - oglądałbym jak szalony
1

Moim zdaniem łatwiej zrobić dobrą animację bazującą na książce czy grze niż film lub serial. Obaw co do serialowego Wiedźmina od Netflix jest cała masa i chyba każdy fan uniwersum czeka w napięciu mając nadzieję, że nie będzie rozczarowany. A co jeśli powiem Wam, że Netflix pracuje również nad animacją o Geralcie? To na razie plotka, ale mam nadzieję, że niedługo się potwierdzi.

Na razie o premierze serialu Wiedźmin na Netflix wiemy tylko tyle, że odbędzie się jeszcze w 2019 roku. Z ogłoszeniami serwisu często jednak jest tak, że potrafi utrzymać dokładną datę premiery w tajemnicy, a potem podać do publicznej informacji, że materiał będzie dostępny na przykład w przyszły miesiącu. Dlatego chyba wszyscy czekający na serial z Henrym Cavillem siedzą jak na szpilkach.

Plotka o netfliksowej animacji Wiedźmin pochodzi od tych samych osób (Recapped), które ujawniły, że rolę Geralta wcieli się Henry Cavill, można więc przypuszczać, że tym razem też mają konkretne, sprawdzone źródło. Animacja miałaby być sposobem na połączenie pierwszego i drugiego sezonu serialu - dość ciekawy pomysł i brzmi na tyle sensownie, że coś faktycznie może być na rzeczy. Kiedy premiera? Jak możecie się domyślić, po pierwszym, a przed drugim sezonem - czyli...nie wiadomo kiedy.

Zobacz też: Kampania promocyjna Wiedźmina od Netflix

Możliwe też, że prace nad ewentualną animacją ruszą pełną parą kiedy Netflix dowie się, czy pierwszy sezon serialu z aktorami odniósł sukces, bo na razie ciężko spekulować biorąc pod uwagę jedynie zainteresowanie przyszłą premierą i czy zdjęciami oraz zwiastunami. Z drugiej strony w przypadku usług streamingowych wszystko mierzone jest inaczej - nikt tu nie musi walczyć o z pozostałymi filmami o to, który zarobił najwięcej w kinie w weekend otwarcia.

Podoba Wam się w ogóle pomysł animacji Wiedźmin? Moim zdaniem jest świetny.

Zobacz też: Recenzja Wiedźmin 3: Dziki Gon

grafika - nie pochodzi z animacji

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu