Gry

Wakacje z Prime Gaming czas zacząć. Nowe gry już jutro!

PK
Piotr Kurek
0

Amazon przedstawił listę gier i dodatków, które już jutro pojawią się w ramach usługi Prime Gaming. W lipcu będzie ich znacznie więcej - wszystko zasługa święta Gaming for Prime Day 2022

Amazon Prime to nie tylko darmowe wysyłki, zniżki czy VOD. To także platforma dla graczy Prime Gaming oferująca darmowe tytuły, dodatki do najpopularniejszych gier i dostęp do Twitch Prime. Poznaliśmy właśnie ofertę na najbliższy miesiąc. Co ciekawego czeka na graczy w lipcu?

  • Maniac Mansion
  • Suzerain
  • Fishing: North Atlantic
  • Fell Seal: Arbiter’s Mark

Wśród dodatków do gier nie zabrakło popularnych tytułów. W lipcu możecie liczyć na darmowe DLC do Fall Guys (stroje inspirowane latem i baseballem), Pokémon GO (30 x Poké Ball, 5 x Max Revive oraz Super Inkubator), The Elder Scrolls Online i NBA 2K22. Nie zapominajcie też o dodatkach do Grand Theft Auto Online, Red Dead Online, World of Warcraft, Destiny 2, Lost Ark, Call of Duty, World of Tanks, Apex Legends i wielu innych.

Gorące lato dla graczy i nie tylko. Amazon Prime Day już za kilkanaście dni

Pamiętajcie też, że w lipcu startuje Gaming for Prime Day 2022. W dniach 12-13 lipca w katalogu gier pojawią się dodatkowe, gorące, tytuły, które będzie można dodać do konta. To m.in. GRID Legends, Mass Effect Legendary Edition i gry z serii Star Wars. A jeszcze wcześniej, bo od 21 czerwca czeka na Was dawka darmowych gier od niezależnych twórców. Więcej na temat Gaming for Prime Day 2022 przeczytacie w naszym podsumowaniu. W tych samych dniach odbędzie się coroczne święto Amazon Prime Day. W tym roku, po raz pierwszy, będzie też dostępne w Polskim oddziale sklepu. Amazon zapowiada, że promocji będzie naprawdę sporo, a obniżki dotyczyć będą także polskich partnerów handlowych: Ochnik, Wojas, Zwieger, Eveline Cosmetics, SFD Nutrition, AmeliaHome, DecoKing, Beltimore, Wozinsky, Betlewski, LEKI czy Movino.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news