Promocje

Wystaw książkę w Allegro Lokalnie i zgarnij darmowe e-booki i audiobooki Legimi!

Kamil Świtalski
Wystaw książkę w Allegro Lokalnie i zgarnij darmowe e-booki i audiobooki Legimi!
2

Z okazji Światowego Dnia Książki serwisy Allegro Lokalnie oraz Legimi przygotowały specjalną akcję promocyjną. Dla wszystkich zainteresowanych do zgarnięcia czeka zestaw e-booków i audiobooków na platformie Legimi do zgarnięcia!

Jak zgarnąć darmowe e-booki i audiobooki sprzedając na Allegro Lokalnie?

W dniach od 20, do 27 kwietnia 2023 wystarczy dodać ogłoszenie w dowolnej kategorii na platformie Allegro Lokalnie. Po zakończeniu akcji w wiadomości na czacie Allegro Lokalnie wszyscy otrzymają specjalny kod, który do 31 maja można na specjalnie przygotowanej stronie https://www.legimi.pl/allegrolokalnie/ zamienić na wybraną przez nas pozycję.

W ofercie znalazło się 20 tytułów, których zestaw również możecie podejrzeć na wspomnianej stronie. Może niewiele, może część nieco oklepana i lwia część czytelników ma je już dawno w swojej kolekcji, ale myślę, że wciąż nie brakuje użytkowników którzy z przyjemnością sięgną po "Listy zza grobu" Remigiusza Mroza, "Anatomię kłamstwa" Philipa Houstona, Michaela Floyda, Susan Carnicero i Dona Tennanta czy "Mężczyzn objaśniających mi świat" Rebecci Solnit. Co istotne — znaczna większość tamtejszych książek dostępna jest w duecie: e-book i audiobook, przez co nie trzeba wybierać między opcjami. A o ile platforma pozwoli, w miarę bezboleśnie będzie można też przełączać się pomiędzy metodami.

Ebooki otrzymane w akcji promocyjnej możesz czytać bezterminowo w aplikacjach Legimi, dostępnych na smartfony, tablety, wybrane modele czytników ebooków, a także komputery. Ebooków nie można ściągnąć na dysk komputera. Są one dostępne jedynie w aplikacji Legimi (również offline).

Zła wiadomość jednak jest taka, że książek dostępnych w promocji nie da się czytać na Kindle. Skorzystać z nich można wyłącznie w aplikacji Legimi i na zestawie urządzeń które ją wspierają — zarówno tabletach, smartfonach jak i czytnikach e-ink.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu