Microsoft

Aktualizacja dla Windows 8.1 już dostępna do pobrania. Zapraszamy do naszego testu uaktualnienia

Konrad Kozłowski
Aktualizacja dla Windows 8.1 już dostępna do pobrania. Zapraszamy do naszego testu uaktualnienia
48

Zapowiadana na dziś aktualizacja dla systemu Windows 8.1 właśnie została opublikowana. Zmiany w niej zawarte skierowane są przede wszystkim do użytkowników korzystających z systemu za pomocą myszki i klawiatury. Dzisiejszy "Update 1" dla Windows 8.1 to swego rodzaju wprowadzenie do nachodzącej aktua...

Zapowiadana na dziś aktualizacja dla systemu Windows 8.1 właśnie została opublikowana. Zmiany w niej zawarte skierowane są przede wszystkim do użytkowników korzystających z systemu za pomocą myszki i klawiatury. Dzisiejszy "Update 1" dla Windows 8.1 to swego rodzaju wprowadzenie do nachodzącej aktualizacji, która przyniesie między innymi Menu Start.

Dzięki dostępnym przeciekom przetestowaliśmy już dostępne w aktualizacji nowości, które okazały się bardzo przydatne w codziennym korzystaniu z systemu w tradycyjny sposób, czyli przy użyciu klawiatury i myszki. Pojawienie się przycisków pozwalających na szybkie wyszukanie czy wyłączenie systemu na Ekranie Start oraz możliwość zarządzania kafelkami dzięki typowemu menu kontekstowemu pod prawym przyciskiem to zmiany, które polubiłem po kilkunastu minutach. Po nieco dłuższym okresie doceniłem możliwość przypinania aplikacji ze Sklepu Windows do paska zadań, co znacznie przyspiesza i ułatwia nawigację pomiędzy programami. Umożliwiając nam to, w pewien sposób Microsoft zachęca też użytkowników do częstszego wykorzystania tychże aplikacji, które wkrótce będziemy otwierać również w trybie okienkowym.

Nasza recenzja aktualizacji dla Windows 8.1.

Aktualizacja powinna być już widoczna w usłudze Windows Update, jeżeli jeszcze nie pojawiła się na Waszych komputerach, to możliwe jest pobranie jej manualnie i samodzielna instalacja każdego z plików. Poniżej znajdziecie linki do wszystkich łatek dla każdej z wersji systemu Windows 8.1:

Windows 8.1 ARM

Windows 8.1 x86

Windows 8.1 x64

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu