Komunikatory

Aktualizacja Android Auto namieszała. Użytkownicy nie kryją rozczarowania

Daniel Wójcik
Aktualizacja Android Auto namieszała. Użytkownicy nie kryją rozczarowania
0

Jeżeli Twój WhatsApp w Android Auto od kilku dni nie działa jak należy to... spokojnie. Nie tylko u ciebie.

WhatsApp jest jednym z najpopularniejszych komunikatorów na świecie — i trudno się dziwić, że wszystkie zmiany z nim związane budzą ogrom emocji. Dzisiaj jednak o problemach których doświadczają z platformą kierowcy korzystający z Android Auto. Ci skarżą się, że od czasu ostatnich aktualizacji ten duet nie działa jak należy.

WhatsApp na Android Auto nie działa jak należy. Użytkownicy nie kryją rozczarowania

Android Auto to zaawansowany system, który w zręczny sposób integruje cały zestaw rozmaitych narzędzi. Korzystanie z niego oferuje ogrom wygód... przynajmniej wtedy, gdy ten działa jak należy. A od jakiegoś czasu, niestety, WhatsApp i Android Auto nie są najlepszym zestawem. Jak tłumnie informują użytkownicy, system wciąż poprawnie odczytuje wiadomości które otrzymujemy gdy jesteśmy połączeni z Android Auto. Niestety, od kilku dni nie ma możliwości na nie odpowiedzieć. Nie można też wysłać nowych wiadomości.

Przybywa wpisów rozczarowanych użytkowników, ale ani Google (twórcy systemu) ani Meta (twórcy komunikatora) nie zabrały jeszcze głosu w tym temacie. Pojawiają się głosy, że problemy te nie są związane z wersją systemu czy komunikatora, a problem leży gdzieś po stronie serwera. Na tę chwilę to jednak tylko gdybania i nie znaleziono żadnego obejścia dla tego problemu. Dlatego też użytkownikom nie pozostaje nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i wyglądać naprawienia problemu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news