Apple

Już witał się z gąską... premiera AirPods 3 dopiero jesienią?

Kamil Świtalski
Już witał się z gąską... premiera AirPods 3 dopiero jesienią?
1

Wypatrujecie nowej generacji słuchawek AirPods? Urządzenie miało trafić do sprzedaży tej wiosny, teraz popularny analityk twierdzi, że nie trafią do sklepów wcześniej niż jesienią 2021.

Analitycy rynku technologii swoje prognozy potrafią serwować co kilka dni — i to takie, które potrafią się wzajemnie wykluczać. Najwyraźniej tak mają się także  sprawy z AirPods 3 generacji, które miały za kilka tygodni trafić do sklepów. Teraz jednak specjalizujący się w produktach Apple Ming-Chi Kuo zmienia zdanie i twierdzi, że nowa generacja "podstawowych" słuchawek Apple pojawi się w sprzedaży dopiero jesienią tego roku.

AirPods 3 nie wiosną, a jesienią. Ming-Chi Kuo twierdzi, że słuchawek nie zobaczymy w marcu w sklepach

W ostatnich tygodniach karmieni byliśmy całym zestawem "prawie oficjalnych" informacji na temat AirPods 3. generacji. Większość zgodna była w tym, że w przeciągu miesiąca słuchawki trafią do sprzedaży, tym samym nie warto kupować starego modelu i lepiej się odrobinę wstrzymać. Dzisiaj jednak doszło do zmiany zdania - i według popularnego analityka nowa wersja ikonicznych słuchawek będzie dostępna dopiero w drugiej połowie roku. Zmienia się jak w kalejdoskopie, no ale to także to wróżenie z fusów pokazuje też, że rynkowi analitycy wróżą z fusów równie mocno, co cała reszta. Apple ma dość przewidywalne kalendarze premier (przede wszystkim wiosna albo jesień), także dokładając do tego zestawy plotek... można publikować dogłębne analizy. Ming-Chi Kuo stał się wśród śledzących nowości od Apple postacią rozpoznawalną, bo jego imię i nazwisko pojawia się w kontekście niemal każdej premiery. Jak jest z celnością jego analiz - no cóż, niezbyt dobrze. Gdyby jego wróżenie z fusów się sprawdziło, to od co najmniej kilku lat mielibyśmy 14-calowy Macbook Pro w sprzedaży ;-).

Wiosenne premiery Apple prawdopodobnie już za kilka tygodni, a co wśród nich? Czas pokaże.

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu