Artykuł sponsorowany

Airfryer Philips Ovi - smażone, ale zdrowsze

Konrad Kozłowski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
23

Ovi to urządzenie, które zmieni waszą codzienność. Poświęcanie mniejszej ilości czasu na gotowanie oznacza, że będziemy mogli go spędzić z rodziną i bliskimi lub angażując się we własne hobby. Nie odbywa się to jednak kosztem smaku czy wartości odżywczych.

Lubicie gotować? Niezależnie od odpowiedzi na to pytanie wiem, jak może brzmieć odpowiedź na drugie: czy lubicie dobrze zjeść? A z czym kojarzy się dobre jedzenie? Dla niektórych to skomplikowane i/lub niezdrowe potrawy, na których przygotowanie należy znaleźć czas, a później walczyć z sumieniem lub nakładać na siebie dietę.

Jakakolwiek forma ucieczki od odpowiedzialności po spożyciu takich potraw jest dla mnie i wielu innych takich osób na wagę złota, a przecież to nie musi być jedyna zaleta proponowanego przez Philips rozwiązania. Bohaterem tego materiału jest bowiem sprzęt, który sprawi, że gotowanie może być szybsze, zdrowsze i smaczniejsze. Z obsługą urządzeń  Philips Ovi poradzi sobie każdy i wszyscy na tym skorzystają, bo posiłki będą szybciej gotowe, zdrowsze, a przecież ważna jest też ekonomia takiego gotowania. Więcej informacji nt. Airfryer Philips Ovi na stronie producenta. Po więcej zapraszamy do materiału wideo powyżej.

--

Materiał powstał we współpracy z marką Philips.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu