Gry

Powiedzą, jak AI wpływa na gry wideo i ich twórców

Kacper Cembrowski
Powiedzą, jak AI wpływa na gry wideo i ich twórców
0

Zastanawialiście się, jak sztuczna inteligencja wpływa na branżę gier wideo? Konferencja AI x GAMEDEV rozwieje Wasze wątpliwości.

Sztuczna inteligencja w grach wideo — jak to wygląda?

AI — te dwie litery w ostatnich miesiącach zalewają nas z każdej strony i zapewne niektórym śnią się po nocach. Sztuczna inteligencja co prawda towarzyszy graczom od dawna, ale teraz objawia się w zupełnie nowej formie. Nie ma wątpliwości, że wraz z powstaniem nowych narzędzi praca w wielu branżach ulegnie znaczącej zmianie — ale w jakim stopniu i w jakich dokładnie miejscach? Tego wszystkiego dowiemy się podczas jutrzejszej konferencji AI x GAMEDEV.

Źródło: Depositphotos

Podczas konferencji AI x GAMEDEV organizowanej przez better. gaming agency omówione zostaną najważniejsze aspekty związane z obecnością AI w branży gier wideo. Prelegenci w swoich wystąpieniach poruszą najważniejsze kwestie związane z korzystaniem z tej technologii. Eksperci przyjrzą się nie tylko zagadnieniom związanym z produkcją gier, ale również kwestiom dotyczącym korzystania z dobrodziejstw narzędzi opierających się na sztucznej inteligencji w marketingu i PR.

Na czym skupi się konferencja? Tematy i prelegenci

Jak informuje better. gaming agency, osobne segmenty poświęcone zostaną również pojawieniu się nowych stanowisk pracy w branży gamedev, a specjaliści od zagadnień prawnych pochylą się nad tematyką praw autorskich podczas korzystania z narzędzi AI. Swoje wystąpienie zapowiedzieli już między innymi:

  • Krzysztof Justyński - Technical Director, Fool’s Theory;
  • Konrad Czernik - Art Director, One More Level;
  • dr Monika A. Górska, LL.M. (Partner) i Lena Marcinoska-Boulangé (Partner) - Wardyński i Wspólnicy;
  • Maciej Sosnowski, Head of PR, better. gaming agency.

Pełną listę prelegentów znajdziecie na stronie wydarzenia.

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja AI x GAMEDEV?

Udział w konferencji jest darmowy, a chęć wzięcia udziału w wydarzeniu można zadeklarować poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie internetowej poświęconej eventowi AI x GAMEDEV, który zamyka się dziś o 20:00. Otwarcie konferencji AI x GAMEDEV zostało zaplanowane na jutro, 22 września o godzinie 10:00 na Campus Warsaw - Google for Startups (Plac Konesera 10). Udział w wydarzeniu jest w zupełności darmowy, lecz liczba miejsc jest ograniczona.

Stock Image from Depositphotos

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news