Mobile

A Wy znacie kogoś, kto kiedykolwiek zapłacił za WhatsAppa te 99 centów?

Grzegorz Ułan
A Wy znacie kogoś, kto kiedykolwiek zapłacił za WhatsAppa te 99 centów?
65

Ja nie znam, nigdy też nie było jakichś monitów u mnie, o takową płatność. A miałem kilkanaście podejść do tej aplikacji i za każdym razem, owszem, był takowy komunikat o rocznej subskrypcji, ale płatność nigdy nie była wymogiem do korzystania z niej. Prawdopodobne jest też jednak, że załapałem s...

Ja nie znam, nigdy też nie było jakichś monitów u mnie, o takową płatność. A miałem kilkanaście podejść do tej aplikacji i za każdym razem, owszem, był takowy komunikat o rocznej subskrypcji, ale płatność nigdy nie była wymogiem do korzystania z niej.

Prawdopodobne jest też jednak, że załapałem się na samym początku istnienia tej aplikacji na dożywotni darmowy abonament, a tylko nowi użytkownicy z ostatnich lat, musieli ponosić ten koszt.

Niemniej, jak czytamy na blogu WhatsApp, w najbliższym czasie wymóg ten zostanie zupełnie zniesiony, a twórcy aplikacji będą szukać innych źródeł do zarabiania, między innymi poprzez udostępnienie nowych rozwiązań dla biznesu. A co najważniejsze, nie mają w planach wdrażania wyświetlania reklam.

Dajcie proszę znać w komentarzach, czy spotkaliście się kiedyś z takim przypadkiem, konieczności opłacenia tej rocznej subskrypcji:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile