Spotify

A Ty? Czego słuchałeś najczęściej w 2014 roku?

Grzegorz Ułan
A Ty? Czego słuchałeś najczęściej w 2014 roku?
28

Dziś rozpoczęliśmy coroczne podsumowania mijającego roku, od wpisu o najpopularniejszych telefonach sprzedawanych na Allegro. Okazuje się, że Spotify również już udostępniło swoje statystyki i to zarówno globalne jak i te bardziej osobiste, czyli Wasze własne. To o tyle przyjemniejsze, bo pokazuj...

Dziś rozpoczęliśmy coroczne podsumowania mijającego roku, od wpisu o najpopularniejszych telefonach sprzedawanych na Allegro. Okazuje się, że Spotify również już udostępniło swoje statystyki i to zarówno globalne jak i te bardziej osobiste, czyli Wasze własne.

To o tyle przyjemniejsze, bo pokazuje nasze preferencje muzyczne, których może nie do końca jesteśmy świadomi, słuchając często dość przypadkowo niektórych pozycji w tej usłudze. A po dłuższym okresie, w takim podsumowaniu wychodzi, co tak naprawdę nas urzekło muzycznie w tym mijającym roku.

Na początek możemy zapoznać się ze światowymi trendami, gdzie dowiemy się, jaki zespół był najpopularniejszy czy wykonawca albo wykonawczyni. Jest też największe odkrycie 2014 roku, najpopularniejszy album czy w końcu najpopularniejsze utwory w rozbiciu na kraje.

Po wszystkim możecie przejść do Waszych osobistych statystyk, a tam znajdziecie odpowiedź na pytanie, jakiej muzyki słuchaliście przez cały rok w rozbiciu na kategorie.

Dalej najpopularniejszy wykonawca, album oraz playlista.

Są też ulubione utwory, z których możecie stworzyć sobie nową playlistę złożoną ze 100 takich pozycji.

Ponadto możecie sprawdzić, jaki utwór był najpopularniejszy w poszczególnych porach roku, ile godzin poświęciliście na odsłuchiwanie muzyki w rozbiciu na mobile i desktop jak i w jakie dni najczęściej delektowaliście się muzycznymi doznaniami.

Na koniec, nie pozostaje mi już nic innego, jak zaprosić Was do tych muzycznych wspomnień, mam nadzieję, że choć trochę Was zaskoczą niektóre dane, mnie zaskoczył TOP1 2014 u mnie, czyli Avicii, nie sądziłem, że aż tak to katowałem:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu