Spotify

Zima to najwyraźniej dobry czas na Spotify Premium. Promocja tylko do końca roku

KK
Konrad Kozłowski
22

Choć sam nie jestem wielkim fanem streamingu muzycznego, głównie ze względu na moje kolekcjonerskie zapędy, to jednak jestem niemal w pełni zadowolonym użytkownikiem Spotify. Jeżeli jeszcze nimi nie jesteście, to jest to chyba jeden z lepszych momentów, by tak się stało. Na oficjalnej stronie Spo...

Choć sam nie jestem wielkim fanem streamingu muzycznego, głównie ze względu na moje kolekcjonerskie zapędy, to jednak jestem niemal w pełni zadowolonym użytkownikiem Spotify. Jeżeli jeszcze nimi nie jesteście, to jest to chyba jeden z lepszych momentów, by tak się stało.

Na oficjalnej stronie Spotify zawitała niedawno informacja o promocji "Zima z Premium", dzięki której w cenie jednego miesiąca uzyskujemy dostęp Premium na dokładnie trzy miesiące. Oferta jest jednak ograniczona czasowo, bo zdecydować się na skorzystanie z niej można tylko do 31 grudnia. Z prostych kalkulacji wynika, że za cały kwartał premium zapłacimy niewiele ponad 6,50 za każdy z miesięcy, zamiast pełnej kwoty 19,99 zł.

By jednak wszystko było jasne zaznaczę, że cała akcja Spotify jest skierowana tylko do nowych użytkowników. Jeżeli posiadacie już konto Premium lub skorzystaliście z darmowego okresu próbnego, to niestety oferta Spotify nie jest dla Was. Niezbędne do spełnienia warunki są dość restrykcyjne, ale nie po raz pierwszy spotykamy się z okazjami, których adresatami są nowi uzytkownicy, a nie ci aktualni lub ci, którzy mają za sobą "przygodę" z usługą.

Jeśli należycie do grona potencjalnych klientów, wystarczy że udacie się na tę stronę, klikniecie na "Załóż konto" i przejdziecie przez cały proces rejestracji oraz dokonywania płatności.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

SpotifySpotify Premium