Telekomy

Dostęp do 5G w ofercie na kartę - lista ofert

Grzegorz Ułan
Dostęp do 5G w ofercie na kartę - lista ofert
13

5G w Polsce jest jeszcze jakie jest, czekamy cały czas na aukcje właściwych pod nową technologię częstotliwości, ale jeśli chcecie już dziś korzystać z nazwijmy to chwilowej protezy 5G w Polsce, wcale nie musicie od razu decydować się na abonamenty. Jest szereg ofert na kartę, dzięki którym możecie przetestować 5G bez żadnych zobowiązań.

Przygotowałem dla Was zestawienie takich ofert, bez żadnych abonamentów, nawet tych z miesięcznym okresem wypowiedzenia - tylko oferty na kartę w zasięgu sieci 5G Orange, Play, Plus i T-Mobile.

5G w ofercie na kartę w zasięgu sieci Orange

Najtańsze 5G w Orange na kartę

Od razu na start najtańsza oferta na kartę do przetestowania 5G, sam z niej korzystam od jakiegoś czasu. Wprawdzie dostępna jest tylko do końca tego roku, ale to wystarczający okres na testy i decyzję czy później nadal będziemy chcieli korzystać z 5G Orange - już w droższej opcji, o czym za chwilę.

Wystarczy tu kupno startera w ofercie na kartę Orange, a przy przeniesieniu numeru nie trzeba nic kupować - do tego dostajemy rok ważności konta i bonusów oraz 2 GB transferu danych. Musimy tylko wyrazić zgody marketingowe i w zamian uzyskamy dostęp do 5G do końca roku oraz 10 zł na konto do wykorzystania na usługi czy pakiety usług.

Pakiet 5G w ofercie na kartę Orange Free

Już na powyższym zrzucie widać, iż kolejną opcją na 5G w Orange na kartę jest wykupienie pakietu "Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + 20GB + 5G pass + Social Pass" - zawiera on nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS/MMS i 60 GB transferu danych z kumulacją. Koszt tego pakietu to 39 zł miesięcznie.

Subskrypcja 5G w Orange Flex

Od początku listopada już w każdej subskrypcji Orange Flex skorzystamy z dostępu do 5G. Najtańszy pakiet kosztuje 30 zł, a więc jest tańszy niż w Orange Free na kartę, ale i zawiera o połową mniejszy limit transferu danych - 30 GB.

W najdroższej subskrypcji za 80 zł miesięcznie jest to już aż 150 GB transferu danych, co w połączeniu z darmową dodatkową kartą SIM z tym samym numerem może nam służyć jako oferta hybrydowa: internet w smartfonie + internet w routerze WiFi.

Oferta na kartę 5G w nju mobile

Również od niedawna 5G zawitało do oferty nju mobile. Z dostępu do tej technologii skorzystamy w jednym pakiecie oferty na kartę za 29 zł miesięcznie - pełen no limit na rozmowy i wiadomości SMS/MMS i 10 GB transferu danych - po pół roku 20 GB, po roku 25 GB, a po dwóch latach stażu limit ten rośnie do 30 GB.

I to jest jednocześnie najtańszy obecnie miesięczny pakiet w ofercie na kartę w zasięgu sieci 5G Orange.

5G w ofercie na kartę w zasięgu sieci Play

W zasięgu sieci 5G Play mamy dwa pakiety z dostępem do 5G - za 35 zł oraz za 40 zł miesięcznie.

W obu pakietach skorzystamy z nielimitowanych rozmów do wszystkich i wiadomości SMS/MMS oraz z limitu transferu danych na poziomie odpowiednio 40 GB i 50 GB - warunkiem jest doładowywanie z poziomu aplikacji mobilnej Play24. Korzystanie z pakietu poza aplikacją, to 5G w jednym pakiecie za 35 zł z limitem 20 GB.

5G w ofercie na kartę w zasięgu sieci Plus

Oferta na kartę 5G w a2mobile

W ofercie na kartę a2mobile możemy wybrać sobie jeden spośród dwóch dostępnych pakietów 5G - za 44,90 zł i za 59,90 zł.

To też nielimitowane rozmowy i wiadomości oraz dość duże paczki danych - 50 GB i 100 GB. Dodatkowe 100 GB dodawane jest na miesiąc do nowych aktywacji - promocja do końca listopada, ale już raz była przedłużana, więc może potrwa jeszcze do końca roku.

Oferta na kartę 5G w Plus i Plush

Oferta na kartę w Plus i Plush z dostępem do 5G jest identyczna - kosztuje 40 zł miesięcznie.

Oprócz zasięgu 5G Plusa, w pakietach tych skorzystamy z nielimitowanych rozmów i wiadomości SMS/MMS oraz limitu transferu danych na poziomie 35 GB miesięcznie z kumulowaniem niewykorzystanego transferu.

5G w ofercie na kartę w zasięgu sieci T-Mobile

Na koniec pozostało nam 5G w zasięgu T-Mobile, u tego operatora jest jedna opcja w ofercie na kartę - pakiet Bez limitu XL kosztujący 39 zł miesięcznie, a w jego ramach dostępne są nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz 40 GB transferu danych. Do tego brak limitów na treści video - usługa Supernet Video w jakości HD.
Stock Image from Depositphotos.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu